CitroŽderonje

Dalibor

Dado Tornado
Gdje?
sad sam tek vidio tvoj post.
zadnje dvije tri godine ne kupujem ih tak da ti ne mogu reči jesu li se cijene promjenile.
ali bilo ih u večim dučanima špeceraja koji imaju vinoteke...
znači največe plodine i interšparovi....
 

tomica0308

Well-known member
Ovak, sutra mislimo malo do Èazme na Bozicnu pricu, pa malo do Zg, pa onda naravno cemo ogladnit :D dal preporučate Oro goro pizzeriju?? pricalo se da je dobro al su ovi dobri pizza majstori osli nekam u Zabok radit i da sad nije nekaj? Slusam sve dobre savjete od Èazme do Zg. :D
 

ZlatkoC4

Well-known member
Slusam sve dobre savjete
Èuj nema ti do roštilja :grin: koji moraš napraviti sam. :D

U VG imaš Bistro Jadro blizu velikog Konzuma imaju mješano, čevape, razna jela sa piletinom, Lignje itd. mješano čevape i platu sam probao odlično rade i povoljno. :cool:

Imaju i parking ispred besplatan. i ne moraš se gužvati ko po ZG :grin:
A možeš i tel naručiti kad dolaziš da te čeka.
 

markan1000

Well-known member
kasno vidim upit, al da odgovorim mi smo prije dvije godine udarali po roštilju kod njih na samom imanju. razina serviranja nije bila nešto posebno, al hrana je bila jako korektna i ne po nekim astronomskim cijenama. naravno da ima i puno boljih mjesta, al ako baš zagusti na licu mjesta...
 

tomica0308

Well-known member
Ovo kaj sam probal neki dan nije normalno :D ko voli jako jako ljuto ima jedan decko iz Gornjeg Kučana koji slaže ljute umake od scorpion moruge, tj. onih ljutih papricica u obliku zvonci, ko ima Facebook moze pogledati stranicu #zmajček , ima par videa kako cura pojede prgice od sira u koji je stavio tu papircicu, fakat ko voli ljuto svakak probat. Dns bio kod njega, otvorit ce OPG, nema otrova, sprica samo koprivom i ljutom paprikom, sve EKO. GRIJE KO CENTRALNO! :D
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Nije domaće, ali jedna od stvari koja me čini uzbuđenim i nahajpanim kao malo dijete su Subway sendviči. Pogotovo Italian B.M.T.
Kad god idem u državu(ne grad), koja ima Subway, ne vraćam se doma dok ne odem, makar išao 200 kilometara okolo :angel: :wub:
 
Na vrh