Citroëni na ulicama - (ne)slučajni susreti

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Stakla možeš dati gravirati i kod nas... ubaci se obično broj šasije. Crveni je 1,4hdi, robotizirani mjenjač... dosta rijetko kod nas, vjerovatno uvoz kako kažeš. Pitanje samo dali je bio popravljan prije ili poslije uvoza :D

Nego, odlično si uhvatio kut slikanja guzice ove Mazde 3... taman se vidi sve što joj zamjeram. Po meni najružniji c stup na tržištu,potpuno fulana guzica
 

Dalibor

Dado Tornado
Po meni najružniji c stup na tržištu
bome izgleda kao komad lim od dobrih 2 m2.

nedavno sam prošo pored jedne još friške cx3 i zamjetio bubnj kočnice straga. dugo nisam bio tako latentno šokiran zbog nekog auta.

malo duže nedavno na šoderu sam pričao s jednim preprodavačem rabljenih automobila, i kaže da su mazde najgori japanski automobili. nisam znao
opet sam bio na google mapsu

Capture 1.JPGCapture.JPG
 
Posljednje uređivanje:

Ax boy

Well-known member
Stakla možeš dati gravirati i kod nas... ubaci se obično broj šasije. Crveni je 1,4hdi, robotizirani mjenjač... dosta rijetko kod nas, vjerovatno uvoz kako kažeš. Pitanje samo dali je bio popravljan prije ili poslije uvoza :D

Nego, odlično si uhvatio kut slikanja guzice ove Mazde 3... taman se vidi sve što joj zamjeram. Po meni najružniji c stup na tržištu,potpuno fulana guzica
Misliš da je popravljan mjenjač?? Imaju kvarova robotizirani ali možda je ovaj c3 izuzetak haahahahhahahahahahah. Ma namjerno stao ja do njega.
A Mazda me ne zanima koliko je crno pod noktom fuuuj, svaka im čast. Nema do Citroëna i Peugeota, i to je to. Međutim eto, oduvijek sam volio dobre ž. guze, samo da li je Mazda u toj klasi 😀🤣🤣🤣🤣. Šala naravno.
Pronašao sam ratkape nove za svoj c3, ove vraćam tati na njegov plavi moj bivši berlingo. To su origigi sa njega.
Evo nove jedne, crne sa sivim nijansama wauu.
Misliš da je popravljan mjenjač?? Imaju kvarova robotizirani ali možda je ovaj c3 izuzetak haahahahhahahahahahah. Ma namjerno stao ja do njega.
A Mazda me ne zanima koliko je crno pod noktom fuuuj, svaka im čast. Nema do Citroëna i Peugeota, i to je to. Međutim eto, oduvijek sam volio dobre ž. guze, samo da li je Mazda u toj klasi 😀🤣🤣🤣🤣. Šala naravno.
Pronašao sam ratkape nove za svoj c3, ove vraćam tati na njegov plavi moj bivši berlingo. To su origigi sa njega.
Evo nove jedne, crne sa sivim nijansama wauu.
Inače su po kataloškom broju, rekao mi lik u P. A dućanu ove za moj c3, Al su meni ružnije skroz bijele
bome izgleda kao komad lim od dobrih 2 m2.

nedavno sam prošo pored jedne još friške cx3 i zamjetio bubnj kočnice straga. dugo nisam bio tako latentno šokiran zbog nekog auta.

malo duže nedavno na šoderu sam pričao s jednim preprodavačem rabljenih automobila, i kaže da su mazde najgori japanski automobili. nisam znao
opet sam bio na google mapsu

Pogledajte privitak 2278Pogledajte privitak 2279
Nu Saxića dole, 1.1sx sigurno heheheh 44 kw. Davno je doduše slikano 2011ste ali... 😎
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

Ax boy

Well-known member
Ima jedan u oglasu iste ratkape isto E-hdi ( šta li je to)?, samo druga boja. Možda je i crveni 1.6hdi. Vjerojatno je taj bolji za c3 od 1.4hdi?
Tri bisera, fali četvrti 😀. Ženica obožava zlatnog berlinga, dobra zamjena za njen odsutan c2😎👍
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Jutros vozio tatu u bolnicu, kad na povratku prema poslu mom vidim šta... Jedan lijepi primjerak c3-ja. Sad kad malo vozim trenutno tatin berlingo 2011, nakon mog Blekija, ko da Jumper vozim 🤣🤣🤣🤣😎😎😎
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Pozdrav ekipa, od jučer navečer C2 zelenko je u ženinim rukama opet. Baš smo na slici išli od majstora kući. Tata i ženica moja u c2, ja u Berlingu iza njih. Piči ona i danas na posao ujutro. Auto ko nov, nov motor, kuplung ma svee. Gume 175/65/14 i to pazite, na VTRu, inače imaju i 45/16 😎😎🙏🙏. Danas samo, još supruga radi u školi 😮😮😮
P. S. : Sad su 4 citraća doma, u nas...
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
mob se pregrijo od maksimalnog zoomiranja, počeo se rastapati, primjetljivo po rubovima fotke


Pogledajte privitak 2533
Jesi ti Dalibore iz Zg ili?
Aaaa vidi Zxić stari dobri nepoderiv. 🥳🥳 Imali smo u obitelji Auru 1.9D, od 98' - 03', prešao 260,000tkm njime tata. Auto je bio prva serija 91/92. Da nije bilo "mahera" u Auto Pebi, možda bi trajao još koju godinu ali...
Koji je motor u ovome ako si uspio slikat, Dalibore?? 😎😎😎
 
Na vrh