Citroëni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Dalibor

Dado Tornado
jesam iz zagreba, a u ovom bi najprije bio motor benzinac 1,4 prema dimenziji guma
i tome kolika je rupa između gume i prednjeg blatobrana (lagan motor, sigurno nije dizel 1,9)
 

Ax boy

Well-known member
jesam iz zagreba, a u ovom bi najprije bio motor benzinac 1,4 prema dimenziji guma
i tome kolika je rupa između gume i prednjeg blatobrana (lagan motor, sigurno nije dizel 1,9)
Misliš zbog tih rupa između gume i prednjeg blatobrana? Da je lagan motor?
Hmm, moguće da je. Puno je bilo zapravo 1.4i 75 ks Zxseva :) Tko zna, možda je i ovaj taj
 

Ax boy

Well-known member
skoro sam zaboravio, jedna od danas, ne tako česta pojava, izgleda uredan


Pogledajte privitak 2560
Nije loš, dapače prava elegancija excluziv klase Citroëna. Međutim, zaista ima malo na našim cestama. Bili su dosta skupi kad su izašli u prodaju... Lijep prizor svakako, ljepši Dalibore od ovog auta ispred, jel to Ford ili Opel? 🤣🤣🤣👍👍😎😎
 

Ax boy

Well-known member
Jučer navečer idem prema doma kad u kvartu do mog Bleki vrlo sličan. Nakon toga, vozim se ja jutros prema poslu, kad ono wauuuu awwww milina oko srca kad sam ugledao C3, family je family uvijek...
Prvo jedan c3 pa drugi c3 taxi bolt pa kod posla na na parkingu crveni c3 ... Viđam ih more ovih dana.
P. S. : Još jedan blizu posla, crni ali nažalost nisam ga uspio slikat ali nakon što idem doma isto bude parkiran blizu mog.
😎😎😎😍😍😀😀
 

Prilozi

szahtila

Well-known member
Jučer navečer idem prema doma kad u kvartu do mog Bleki vrlo sličan. Nakon toga, vozim se ja jutros prema poslu, kad ono wauuuu awwww milina oko srca kad sam ugledao C3, family je family uvijek...
Prvo jedan c3 pa drugi c3 taxi bolt pa kod posla na na parkingu crveni c3 ... Viđam ih more ovih dana.
P. S. : Još jedan blizu posla, crni ali nažalost nisam ga uspio slikat ali nakon što idem doma isto bude parkiran blizu mog.
😎😎😎😍😍😀😀
Ja i sin imamo C5 mk2, C3 mk2 i mk3 i pežoa 206,ranije i pežo 307.Sve hdi od 1.4 do 2.0,ne kvare se samo redovno održavanje, komotni za naše potrebe, ali ipak ne shaćem zašto si toliko oduševljen tim autima?
 

Ax boy

Well-known member
Ja i sin imamo C5 mk2, C3 mk2 i mk3 i pežoa 206,ranije i pežo 307.Sve hdi od 1.4 do 2.0,ne kvare se samo redovno održavanje, komotni za naše potrebe, ali ipak ne shaćem zašto si toliko oduševljen tim autima?
Oooo c5, bravoo limuzina i pol. Ja sam mislio kupiti ga ali uletio je u 9.tom c3 na preporuku od prijatelja limara, 2011. sa 93, 000tkm. Zapravo sam shvatio da bi mi c5 bio preskup za održavanje i realno prevelik ali eto.
Oduševljen sam da ni sam ne znam zašto, ljubav je to koja već dugo traje.
Čuli ste za onu : " Nije bolest sve što boli" e pa po pitanju Citroëna a pogotovo c3 sada, ja sam tu prvi.
Međutim da je to bar najgore ali nije...
Za čišćenje i pranje auta također sam pacijent, čak i po ovoj hladnoći...
P.S. : Još jedan c3 jučer, mislim da sveukupno 8 u petak jednom danu. 😎😎😃😃😃😃
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Sreca pa ne volis golfove 😂
Sreća baš tako, jer barem imam ukusa za aute kao i svi forumaši ovdje zar ne?
Golf nije loš auto, bitna je svrha od točke A do točke B kao i na svakom. Međutim, samo pogledajte Polo iz 2011/12/13 i onda C3 2011/12/13? Ista klasa ali Citroën ima neki šarm, jednostavno "ono nešto"... Sladak kako god okreneš. Polo je više kockast, krut jaoooo 😮😮😮😮😮🤣🤣🤣🤣🤣
 
Na vrh