Citroëni na ulicama - (ne)slučajni susreti

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Jel se zna kako su osiguranja (ili bar kasko osiguranja za novija vozila) reagirala na ovu situaciju sa potresom?
 

Franz

Well-known member
Jel se zna kako su osiguranja (ili bar kasko osiguranja za novija vozila) reagirala na ovu situaciju sa potresom?
Znam čovjeka iz Petrove. Njemu je razbilo šajbu i haubu, far, prednji branik i masku. Kad je cigla prošla kroz šajbu, načela mu je plastičnu armaturu. Svega nekoliko cigli, ali ogromna šteta. Kasko mu je pokrio. Za ove totalne štete po centru ne znam. Ali, poznanik koji radi u Zagreb prakingu mi je rekao da je bilo "svega" 15-ak totalki koje su uklonili. Ako je to točna brojka, kad uzmeš u obzir broj auta parkiranih i količinu štete na kućama, ne čini se puno.
 

Dalibor

Dado Tornado
Jel se zna kako su osiguranja (ili bar kasko osiguranja za novija vozila) reagirala na ovu situaciju sa potresom?
cijene su ostale iste, ali poraste potražnja za osiguranjem nekretnina sa svakim jače osjetnim potresom. info od prve ruke iz save
Post je automatski spojen:

poznanik koji radi u Zagreb prakingu mi je rekao da je bilo "svega" 15-ak totalki koje su uklonili
u zg parkingu je odvoz min 500 kn, s privatnicima za 500 kn odveze se na popravak u kloštar podravski
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma seksi mi je ta cijela oprema, uvijek sam bio ljubomoran na nju i SoChic sa onom kožom :)
 

Cutac

Prèkaroš
Nisam nikad bio upućen u C-trojke, ali znam da jako lako mogu izgledati prilično elegantno(tvoja sa origigi felgama) i prilično sportski(ova gore recimo) :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Naletio na ovo čudo u Crikvi. Djeluje mi ko uvoz s obzirom na nekakve AT naljepnice. Dobar dio auta djeluje moderno i svježe, ali prednji kraj mi je osobno grozan. Grill, ledice i lampe sa Hyundaia iz 90ih... grozota.



 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pozdrav C3ki, Ri table, obučenu u mat brončanu foliju. Auto izgleda bomba 8)
Nažalost nije bilo prilike za fotku
 
Na vrh