Citroëni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Cutac

Prèkaroš
Sarkazam?
Vozi se okolo i viče ko oni što skupljaju željezo ili prodaju povrće, uopće mi nije jasno što izvodi. To da napravi pravoslavni pop, hodža, koji bog još ima, gađali bi ga nečime, ali ovo je ok. Mašala.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Kolko sam vidio, ljudi se mole s balkona! Meni kao katoliku je ovo prvi Uskrs bez ispovjedi, pričesti i mise na uskršnje jutro! Ne vidim ništa loše, čak je i simpatično u jednu ruku!
 

Cutac

Prèkaroš
U tom slučaju, sretan ti Uskrs :)

Meni je ovo neugledno i lagano nekulturno jer pretpostavljam da na njegovoj ruti nisu svi katolici.
 

pokra89

Well-known member
Nisu ni nekoj ruti svi ped...pardon, gejevi, čak štoviše, prilično sam siguran da su u minimalnom broju, pa se rijetki (javno) izruguju kada oni imaju svoje parade. Zato i jesmo u ovakvom društvu u kojem jesmo. U društvu gdje se preko 80 posto stanovništva neke države izjašnjava katolicima, ali se izruguju jednom sasvim normalnom i logičnom činu kao što je blagoslov i/ili procesija. Ako želiš, otvori prozor, ako ne želiš nemoj i u čemu je problem?! Čak su i ovi što su snimali htjeli taj blagoslov, e sad, što je netko isti taj klip ukrao i objavio ga u neke druge svrhe, to je sad već druga stvar, koja nema veze s vjerom i religijom.
 

Cutac

Prèkaroš
To je problem s državom i narodom što se smatra normalnim biti vjernik, prvenstveno kršćanin katolik(ono, kad kažeš recimo da nisi kršten, ljudi blenu ko da si rekao da si taman silovao i ubio nekoga, pa opet silovao). Isto bih pisao i da je netko ovdje objavio snimku gej pride-a. Što želiš i što voliš radi privatno ili u ustanovama za to (u ovom slučaju, crkvi), a ne na sred javne prometnice.
I općenito je problem što je u našoj državi Crkva svuda umješana, skoro pa da je ravnopravni član vlade.

Po toj logici da 50% stanovništva ima dozvolu za oružje, bilo bi u redu u gradskom parku rešetati ćorke na dan pobjede. Ili?

što je netko isti taj klip ukrao i objavio ga u neke druge svrhe
Koje druge svrhe? Snimio ga je i objavio, ja ne vidim nikakve edite na videu.
 

pokra89

Well-known member
Pa, piše u prvom postu teme "Ako ste vidjeli i zabilježili koji Citroen, pokažite ga i ostalima." Čisto sumnjam da je ovo objavio autor videa.
Ali, uopće se neću raspravljati, sve 5 ;)

Svima koji slave, sretan Uskrs!
 

Franz

Well-known member
Svima koji slave, sretan Uskrs!
Hvala! Također i tebi sretan Uskrs!
piše u prvom postu teme "Ako ste vidjeli i zabilježili koji Citroen, pokažite ga i ostalima." Čisto sumnjam da je ovo objavio autor videa.
Rijetkost je vidjeti spaka danas, a pogotovo je doživljaj vidjeti božejg čovjeka kao iz njega dijeli blagoslov za Uskrs. Vjerujem da autor videa nema ništa protiv. Nema riječi o krađi videa, jer je objavljen javno, pa znači i da se može slobodno dijeliti s profila autora.

Teška su vremena, zato kažem da me nekto probudi kad ovo sve bude gotovo. :(
 

Cutac

Prèkaroš
Jel možeš onda to molim te označiti na karti?

Ako je južna tribina, onda je auto sjeverno od stadiona, jel?
Zanemari, Pokra, pogodak!
https://www.google.com/maps/@45.8166367,16.0191972,3a,75y,329.85h,92.28t/data=!3m6!1e1!3m4!1suLGcGX3entTiNkr_wR8lgQ!2e0!7i13312!8i6656
Ali nema auta na street view, to ću otići sutra tražiti, navodno od ponoći ukidaju propusnice.
Koliko vidim, radi se o ovoj kući sa odvaljenom fasadom.
To bome ne ulijeva povjerenje za auto.
https://www.google.com/maps/@45.8164085,16.0195717,3a,75y,202.85h,91.13t/data=!3m6!1e1!3m4!1s67z_nooiEy1WT9-yvrwCyA!2e0!7i13312!8i6656
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh