Citroëni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Ax boy

Well-known member
Tekken, točno. Kad kvrc se javi, znači sparkiran je hahahahahahaha. Lijep je C5 ovaj wauuu, bio bi sretan da ga furam uhh mmmmm bolje izgleda nego neka fejst lepa puuca, gdje uspiješ naletjeti na ovako dobar citrać,pa mislim. Svaka čast, imaš osjećaj i vrhunsko zapažanje.
Ja danas prije posla oprao stakla malo, jest da je kiša pala jučer ali čista stakla sjaj daju. Pješaci i vozači po domagojevoj me gledaju u stilu ( "pacijent teški") al
 

konaroast

Citroenist
Donator foruma
Uh, nešto me krenula Citroen egzotika. Prekrasan C6 u rijetkoj kombinaciji tamno smeđe Ganache boje i bež kože. Na slici se ne vidi koliko je boja dobra uživo. Sa 17" kotačima i balonkama 225/50R17 za dodatnu udobnost. Jedino mi se prednja guma čini praznjikava.

Prvo sm mislio da je 2.2 zbog kotača, ali sam vidio da nema fiksni spojler. Tako da se radi o v6 mašini.

Bome čiča zna što valja.

 

konaroast

Citroenist
Donator foruma
Jel više stane u noviji ili originalni Berlinga?

@Cutac krasan je ovaj C6. Takvih auta sa 80k km ima samo u Njemačkoj. Vjerojatno ga je vozio neki penzić koji je imao tvornicu brtvi ili neki sličan biznis.
 

Ax boy

Well-known member
Eh konaroast, stane u mog plavka al reko ja,u njemu dok je moj ništa se (te veličine) voziti neće. Tatin zlatni berla izdržao teret( ako je mogao peć od tonu i nešto može i kauč hahahahah)bojao se zbog policije kad nije trokut još iza stavio al srećom sve prošlo oke. Mora stegnuti ručnu,ne drži. Bio tata sa svojim jučer kod šestina kod crkve ujutro, jedva krenuo, zaboravio da ne šljaka ona hahahahahaha ,600 000 još malo,fešta se huraaaaaa ;). Nego ovaj c6 je limuzina i pol,ljepši od arteona novijeg ( jel ista klasa?)
 

konaroast

Citroenist
Donator foruma
Majstorski...

Nego ovaj c6 je limuzina i pol,ljepši od arteona novijeg ( jel ista klasa?)
A kao trebao bi biti klasa iznad Arteona. Ali kako danas brljaju s tim klasama više me ništa ne čudi. Npr. BMW 3 GT koji ima tehnologiju serije 3, dugačak je 4,9m i košta kao serija 5. Ili Audi A5 koji ima platformu od A4 i košta koliko A6. Tako i taj Arteon, zapravo Passat sa najjačom opcijom ovjesa i jačim motorima...

Kada je C6 projektiran, kao referenca su uzeti Mercedes E-klasa i sl.
 

Dalibor

Dado Tornado
kod nas je C6 koštao kao bmw 3, a bio je klasa petice...
mogao je biti prva od danas popularnih kupeastih limuzina, ali je izašao prekasno, dosta godina nakon predstavljenog prototipa.... šteta, bio bi to onda pravi nasljednik CX-a... zamisli da se pojavio 2000.
 

Ax boy

Well-known member
Aaa konaroast, istina, kompletna gama je bila. A zlatni je lijep,imaš pravo. Èak i zlatna xsara pa isto zlatni saxo uuuu to su bili. A ja upravo u kostanje kod drage ,vozit ću puntića'01va,nije vizualno loš , pozitivno što je jako jeftin za popravak pa za dole ok ali nekako mi nešto nedostaje al kad ne bi ga ona mijenjala za C3 makar 2003/04 1.4 hahahaha bez obzira i 1.4i je bolji ali auto je poklonjen punto a poklonjenom se konju u zube ne gleda, zar ne? 😂😂😂😂
 

dekiiii

Active member
Vjerojatno ih sada ima po cijeloj državi zbog svjetskog susreta u Samoboru, pa evo jedan pristojan primjerak iz zemlje rođenja ulovljen u Rijeci na parkingu "Delta" ,



 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh