Citroëni na ulicama - (ne)slučajni susreti

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Tu još jedan Citrać stane koliko si se nazad dao :D

PS

Nijansa crvene na starom C3 mi se čini puno lipša :wub:
 

Ax boy

Well-known member
Oooo Dalibore??? C3-klasik taj prvi model,jel benzin ili? Hahahah ja od drage tu po moru vozim ovu zelenu munju,treba mali servis al solidan. Koliko dobro zvuči centralna brava, slađe od daljinskog hahahahahha. Prelazim na Punto možda jednom :) Ionako se osjećam i u duši dalmatincom baš

https://i.postimg.cc/J0CxQdj2/IMG-20190621-172705.jpg

https://i.postimg.cc/XqNG3fWv/IMG-20190621-172710.jpg

I opran još,al se čovjek neki put namuči prilikom čišćenja auta iznutra, pogotovo prilikom pranja stakla(šoferšajbe) ufffff jao al vrijedi i znoja i živaca, lijep rezultat uvijek,zar ne?
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Da je sreće svaki bi parking bio ovako ocrtan, znači normalne dimenzije da ti auto može stat i da si možeš vrata otvorit.. Neznam jel ima neki standard za javne garaže, to crtaju za smarta jbt
 

Ax boy

Well-known member


Lijepo,rođak do rođaka,prava obitelj citroena. Posao blizu još i parkirao ljubimca al eto, nakon 8 sati je uffff koma,eh ljeto moje ljeto.



Nakon 40 minuta šetnje sa najdražom svojom dragom( da malo smršavimo i dođemo u formu) hahhhh opet sretnem citraća al vidi ovog renolčeka hm,jao ne baca u nesvijest baš.
 

konaroast

Citroenist
Donator foruma
Malo C5 III egzotike. Carlsson!
Limitirana serija. Za razliku od prve generacije promjene su samo kozmetičke prirode. Bodykit, boja bijela perla, dupli auspusi, felge 19". Unutrašnjost je standardna. Mašina kod ovog konkretnog auta je 2.2 204ks.


Bodykit mi nije baš po ukusu, nekako mi ga je "otežao", ali moram priznati da je vrhunski složen. Sve paše na mikrometar. Auto mi se čini kao da je malo spušten, a možda je to samo od stajanja. To sam inače primjetio na C5 III sa 19", svi mi izgledaju kao da su malo spušteni.


Što kažete?



























 

Cutac

Prèkaroš
Meni se svidja!
Jedino da nije dizel nego V6 benzinac. Po mogucnosti sa superchargerom. I pogonom na sve kotace. :cool:
 
Na vrh