Citroën DS5

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Dalibor

Dado Tornado
Re: DS5: Špijunske fotke

sviđa mi se ovaj narančasti :D

izgleda da bi to moglo biti bazirano na onoj studiji koja je viđena prije već dobrih 4,5 godina...

izgleda kako se nastavlja teza kak su sve citroenove studije otišle u proizvodnju. lijepo da se neke stvari nikada ne mjenjaju. c'est magnifique (il tak nekak)
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: DS5: Špijunske fotke

izgleda da bi to moglo biti bazirano na onoj studiji koja je viđena prije već dobrih 4,5 godina...
Ovo je na tragu famoznog Airlounge koncepta.

izgleda kako se nastavlja teza kak su sve citroenove studije otišle u proizvodnju. lijepo da se neke stvari nikada ne mjenjaju. c'est magnifique (il tak nekak)
Meni se ne sviđa što su s DS5-icom otišli u smijeru monovolumena. Trebao je to biti coupe ili limuzina. :confused:
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Re: DS5: Špijunske fotke

Ovo je na tragu famoznog Airlounge koncepta.
Da, to je u principu Airlounge začet davne 2004. godine. Slike u attachu...

Meni se ne sviđa što su s DS5-icom otišli u smijeru monovolumena. Trebao je to biti coupe ili limuzina. :confused:
Teško je reći. Na špijunskim je toliko dobro zamaskiran da stražnji kraj more biti i maska i more biti lim. al se slažem. Trebal je biti kupe odnosno limuzina.
 

Prilozi

lekma

New member
Auto je definitivno prekrasan!
Nisam baš pažljivo pratio predstavljanje i sve šta ide uz njega ali... to je sad koncept ili se takav model bude našao u prodaji?
Nešto je tip na predstavljanju spominjao koncept pa nisam baš siguran.
 

ExOduS442xb

Racing
Opa, Citroen se vraca korjenima, konceptni automobili dizajnom ispred vremena:cool:

Sve je ponovno pocelo sa C-serijom, ali ovo danas + DS9 (Metropolis), ovo je genijalno. Ovo je karta za višu klasu. U jednom članku u autoklubu/blicu procitao sam da francuzi namjeravaju od Citroena napraviti luksuznu marku konkuretnu njemcima, dok ce se Peugeot navodno zadržati na 'narodu'. Nekako je to netocno, uzevsi u obzir da je C standard dok je DS ipak skupocjen.
 

prignis

New member
Auto je definitivno prekrasan!
Nisam baš pažljivo pratio predstavljanje i sve šta ide uz njega ali... to je sad koncept ili se takav model bude našao u prodaji?
Nešto je tip na predstavljanju spominjao koncept pa nisam baš siguran.
Mislim da je to gotov proizvod, negdje sam procitao da ide u prodaju krajem 2011.
Evo jos jedan link:

 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh