Citroën C3. - voda ispod suvozača

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Misliš? Citraći su relativno dobri po tom pitanju... a i neznam dali bi moglo potegnuti boju hrđe tako brzo, sumnjam da negdje postoji potpuno truli i rascvjetani dio
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Jel ima neki miris? Na antifriz? Ulje? Da nije zapuseno crevo klime? Tu je negde za C4P i ume da pravi poplavu. Jedino se zimi ne koristi hladjenje :D
 

Ax boy

Well-known member
Jel ima neki miris? Na antifriz? Ulje? Da nije zapuseno crevo klime? Tu je negde za C4P i ume da pravi poplavu. Jedino se zimi ne koristi hladjenje :D
Hmm ima neki miris, hmm možda antifriz ili klima, meni laiku teško nažalost prosudit. Uglavnom, nije običan miris po vodi.
Hm a treba bit toplije da se vidi, sad je ziiima. Molim Boga da ne rokne pljusak 😢😢😮😮😮😮
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Antifriz ima sladunjav ukus, freon jeste u tecnom stanju ali je gas, pa ce tesko da se pomesa sa vodom. Meni voda probijala u kabinu ali je cista, nije imala boju. Ovo nije čista voda, niti je samo voda.
Razumem te za kišu, dok nisam resio probijanje vode u motorni deo, kod svake kise sam se pribojavao
 

Ax boy

Well-known member
Antifriz ima sladunjav ukus, freon jeste u tecnom stanju ali je gas, pa ce tesko da se pomesa sa vodom. Meni voda probijala u kabinu ali je cista, nije imala boju. Ovo nije čista voda, niti je samo voda.
Razumem te za kišu, dok nisam resio probijanje vode u motorni deo, kod svake kise sam se pribojavao
Maaa da al riješit će se. Ne smeta trenutno za vožnju, srećom je tako. Već samo kad kiša pada. Nema razloga za toliku paniku.
Zato motor radi bez greške i nema zamašnjak hahahaha 👌💪😂😂
 

markan1000

Well-known member
Da se nije nekom prolilo nešto.? Šta nisi ti nekidan neku sliku kako piješ Pipi objavio? Narančasto, slatkasto, a nije antifriz :)
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Tako meni pre jedno 2 godine, vracao se sam, noc, zima, a na suvozacevom mestu dve velike konzerve Guarana pića. U krivini auto odskoči, padoše obe. Jedna pukne i gledam samo kako curi. Zima, susilo se 3 nedelje, morao prati jer je bilo lepljivo. Ebo sam mu majku :D
 

Ax boy

Well-known member
Da se nije nekom prolilo nešto.? Šta nisi ti nekidan neku sliku kako piješ Pipi objavio? Narančasto, slatkasto, a nije antifriz :)
Dat ću ja tebi Pipi. Hahahhaha nisam ae. 😈👿😡 😂😂😂😂. Prijatelj iz Citroën servisa u ponedjeljak će raskopat pa vidjet što je. Riješit će se. Ne brinem se. Nema koristi od brige baš. Nakon registracije 28.12. auto ide u prodaju... 😀 😀
Da nemaš možda koronu? :ROFLMAO:
Nemam, prebolio i gotovo. Cijepljen i to je to.
Moglo bi neko druženje kolega Night iz Luga Samoborskog. Neko druženje za kolege forumaše iz Zagreba kod Gabreka a? 😊 😊 😊
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
To bi bio izazov za napraviti, ali moglo bi nešto pokušati. Ali iskreno, Gabrek je fin, ali preskup, mogli bi nešto alternativno smisliti u Smbu ili okolici, ima zbilja lijepih mjesta :)
 

Ax boy

Well-known member
To bi bio izazov za napraviti, ali moglo bi nešto pokušati. Ali iskreno, Gabrek je fin, ali preskup, mogli bi nešto alternativno smisliti u Smbu ili okolici, ima zbilja lijepih mjesta :)
Hmm ima i Deda u Španskom za prste polizat ili čak Braća Palić u Dubravi, malo dalje za neke ali 💪💪🤜🤜👍👍
 

Ax boy

Well-known member
Deda je top!
Braća Palić, jel to tamo zovu kao 'kod srbina'?
Deda uhh ćevapi, pljeskavica punjena mmmm. Još da su uz konobare i neke zgodne konobarice ajmeeee meni 🤪🤪💕💕💕👍.
Ne znam jel to tamo zovu kao 'kod Srbina' ali znam da su iz Janjeva čini mi se oni. Nisam 100% al... 😀
 
Na vrh