Cijena zadnjeg kočionog cilindra

Dalibor

Dado Tornado
Za pločice sam očekivo takvu cijenu...al za diskove baš i ne:hm:
250kn koštalo par diskova, puni disk, prije mjesec dana, za zx 1.4.
ali ne znam koja marka, to je meh nabavil.

a pločice za 1.8 izašlo 270kn, metal ih na 1.4, ali idu za 1.8, neke lude girlingove čeljusti.
 

Milky

New member
Gosp. Anđelko ne mogu Vam odgovoriti u privat poruke jer nemam dovoljno postova pa ako mi možete poslati Vaš mail pa ću Vam se javiti!
 

Gorski

Member
Da malo živnem temu;

Jučer mi procurio kočni cilindar na zadnjem desnom kotaču, i ostao bez kočnice, naravno.
Danas u TTM-u, na Krnjevu kupio novi kočioni cilindar za isti kotač, košta 218 kn.

Btw, imam jedno pitanje, budući je feroda doboša istog kotača sva zauljena kako će se ponašati kočnica, tj. da li će biti dovoljno obrisati ju od ulja i pošpricati sprejem za čišćenje kočnica ili je potrebno mijenjati i ferode?
Ovo pitam iz razloga što sam prije godinu dana mijenjao zadnje ferode, znači relativno su nove.
Također, pretpostavljam da je uputno promjeniti kočioni cilindar i na lijevom kotaču!?
Hvala unaprijed na odgovoru!
 

Automatic

Well-known member
Mjenjaj oba cilindra,sve dobro operi i očisti,na kraju prešmirglaj idoboše i frode i dobro bu.Jedini problem ti bu ih odzračiti jerzna ostati zraka u onim ventilima u cilindrima.Kad odzračivaš nemoj čekati da ti pedala propadne do kraja ,već zatvaraš einlihter na pola putadok je peala kočnice pod najjačim pritiskom noge.Ima za kupit alat za to.
 

AX-ja

èudo jedno
einlihter-to vjerovatno znaci odzracnik.

ferode ocisti kako si i rekao,sprej za kocnice ce odradit posao.
a posmirglat mozes sa brusnim koji ti se nadje pri ruci,recimo 100,ako je prefin neces nis postic,jednostavno klizi-ustvari probaj pa ces sam skuzit.
nemoras se bojat da ces ostetit dobos.
 

Gorski

Member
Zamjenili cilindric. Malo posmirglali, posprejali, ocjedilo se 5 min i montirali. Bratic odradio posao, svaka mu cast.
Koci dobro.
 
Na vrh