Ceste i još ponešto

deda

New member
A trebali bi kažnjavat,em bi se ljudi naučili redu,em bi si država nakupila love.Ajd se u Njemačkoj ili Austriji tak vozi,kaznit ćete da ćeš se usrat od muke.
 

ccccxm

New member
Je ali tamo neće zna da će najebat ovo lito doša mulac iz švajcarske na litovanje pa divlja sa bisnim kolima pali mi maglenke radi čuda.I na kraju je u naselju izletija skoro poubija nedužne ljude i niko ništa.Pitan ga ja jeli to tamo radiš odgovorija mi je da se ode doša ispuvati.Jebiga radimo sve krivo zato i činu čuda.:oops:
 

deda

New member
Interesantno je to,kada mi odemo van u neku državu,njihovi panduri nas deru ko sansku koza,za svaku sitnicu,svoje puste,a tebe kad vidi odma cepne bez milosti i pardona.A naša murja upravo radi obratno,nas domaće deru,a strancima gledaju kroz prste.Kud god okreneš svugdje smo ona stranka.
 

Zmix

New member
Sveže informacije od jutros, ako neko ide u Srbiju...

Zbog štrajka srpske policije formirale su se dugačke kolone na graničnim prelazima i čeka se nekoliko sati. :mad:
Ako nemate prekih potreba, preporuka je da se odloži putovanje do normalizacije situacije.
 

hacti

made in france
Sveže informacije od jutros, ako neko ide u Srbiju...

Zbog štrajka srpske policije formirale su se dugačke kolone na graničnim prelazima i čeka se nekoliko sati. :mad:
Ako nemate prekih potreba, preporuka je da se odloži putovanje do normalizacije situacije.
zmixone ja danas predvece bio u odacima i nevjerovatno nije nikoga bilo na granici :confused: a nisu mi ni uzimali uzorak goriva!!!!:surprised:(mora da ce sutra sjekire padati...!!!)
 
Na vrh