• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Prodajem C5 X7 Tourer 2.0 HDi 163 KS, 2010. (prodano)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

vborovic

C5 modifikator
Svatko ima pravo na svoje mišljenje ... da ga dajem u zamjenu u neki auto salon, procijenjena (prema tablicama) vrijednost vozila je bliže 14.000 € ... samo što se nema baš nešto za zamijeniti (odnosno, nije to razlog zašto bih mijenjao vozilo, da idem s konja na magarca ... :D ) ... a onaj tko uzima ovaj auto, uzeti će ga baš radi radi 19" kotača, za koje sam se ja iskreno iznenadio da su takve gume iste cijene kao 17" gume (ajde, ne baš identične, ali uvrh glave 100 kn više za isti model gume po komadu, i to ovi renomirani proizvođači)... oni kojima je doseg 15" nek se drže takvih automobila i dalje ...

A i to što je Zlatko rekao ... baš pravi "prosječni" auto od 4,80 m, 1800 kg i 19" šlapama ... :D
 

Krky

Lakerski profesionalac
Lijep auto, nema šta, šesta godina mu na grbaču ide, nije baš ni mlad.. :D
Teško je ljudima shvatit ono kaj je uloženo u njega, možda i nije po svačijem ukusu uloženo..
Znam se sijetit kad sam prodavao bivši auto, prije prodaje tijedan dana pljunuo na njega nove amortizere 1500kn i nove gume 1700kn, i kad sam to tipu spomenul kod prodaje, rekel mi je da kaj sam ja mislil njemu prodat auto bez guma i bez amortizera??...
Malo km ima naspram godina, kad ih gledam po France, Italiji i Dojč teško ih je najt ispod 200tkm.. 2013g.. cijene im svakak variraju..
Na jugu Italije su najjeftiniji, tak bar ljudi pričaju..
Sretno sa prodajom..
 

vborovic

C5 modifikator
Mlađi je od prosječnog vozila na hrvatskom cestama u svakom slučaju ... nije moja logika vratiti uloženo, to je nemoguće ... ali, da netko uzme sada moj auto, onakakav kakav je izašao iz tvornice, i ide ugrađivati sve što sam mu ja stavio, došao bi ga oko 20000 €, što se vrlo lako da provjeriti ... i to sa dijelom rabljenim dijelovima/opcijama kako sam ih i ja nabavljao ... da su svi bili naručeni novi, dodaj još 2-3 tisuće € gore ... zato sam istaknuo to u oglasu ... tko će to prepoznati, dobro zna što dobije za tu cijenu, tko neće, ko mu kriv, nek traži dalje ... a prodao ga skoro ili ne, ja ga i dalje za to vrijeme vozim, tako da nisam baš na nekom gubitku, a dok ga izvozim jednog dana, prodam ga makar za 5000 € (ionak ću vjerojatno opet uzimati kredit za drugi auto kao i velika većina poštenog naroda ... :D )
 

vborovic

C5 modifikator
Varijanta br. 2 (ljudi smo, pa ćemo se dogovorit) ... :D ... imam relativno dobro ponudu za zamjenu u jednom auto salonu, ali naravno, sve moje modifikacije nisu predmet cijene (razumljivo). Pa dolazimo do druge varijante, gdje bi ja ponudio narodu da si nešto od onoga što mi je na autu uzme (ako imam originalni dio u arhivi, ili uz zamjenu Vašeg dijela), pa bi recimo odokativno išlo:

- prednja krom maska na odbojniku (naknadna ugradnja)
- navigacija RT6 (uređaj, ekran, USB kabel i priključak te kompletna maska) uz zamjenu za Vašu RNEG, RT4 navigaciju + Vaša nadoplata + instalacija i telekodiranje s moje strane (ako se tako dogovorimo)
- video interface uređaj (kompatibilan i sa Peugeotom 508)
- originalna PSA rikverc kamera
- unutarnji krom retrovizor sa mogućnošću gašenja krom funkcije (verzija kod automobila koji imaju i vanjske kromirane retrovizore)
- Alpine ekrani + nasloni za glavu + centralna jedinica (zamjena za Vaše naslone za glavu + Vaša nadoplata)
- komplet 4 zadnja stop svjetla, redizajn (Tourer) - imam stari komplet koji bi vratio na auto
- originalni krovni nosači Tourer
- zadnji dio odbojnika sa 2 originalna krom nastavka
- originalne 19" felge sa ljetnim i zimskim gumama za bilo što manje sa ljetnim gumama + Vaša nadoplata

... (možda mi još nešto padne na pamet što nisam trenutno napisao)

Za elektroniku imam sve upute i dijagrame, tako da nećete ostati bez pomoći ako se negdje zapne. Ima li zainteresiranih za što od navedenoga?
 

vborovic

C5 modifikator
Odbojnik sa kromiranim nastavcima: 2200 kn ... novi takav komplet po kataloškim dijelovima ispadne cca. 4600 kn (lako navedem šifre, pa provjerite iznos tko želi i može).
 

vborovic

C5 modifikator
Dakle, razmatram samo zamjenu za manje originalne C5 X7 felge ... dajem ljetne Good Year Eagle i zimske Michelin PilotAlpine (jer ih se inače teško budem riješio pojedinačno, možda tek za pola godine) ... prema onome koliko sam sve navedeno platio, tražio bi još 2500 kn (ja sam 19" felge platio 3600, ljetne 1800, zimske 1500, vama ostavljam da izračunate koliko sam u gubitku u bilo kojoj kombinaciji ... :D )... osim ako manje felge na sebi imaju TPMS senzore (ispravne), onda bi cijena sigurno išla dolje (jer bi si time kompletirao TPMS sustav na autu)
 

pokra89

Well-known member
znaci ukoliko bi ja tebi dao svoje 17ke baltique (sa ili bez guma???) i 2500 kn zauzvrat bih dobio lj+z gume i 19ke felge? jesu to originalne felge ili?

i jos jedno pitanje, ti tpms senzori, jesu to neki posebni senzori ili ovi standardni koji na displeju očitavaju je li s pritiskom sve ok?
 

vborovic

C5 modifikator
Meni trebaju felge sa ljetnim gumama, na čemu ću se voziti? ... :D ... naravno da su originalne, kakve bi druge bile, nemaš takav dizajn izrađen u nikakvoj replici ... tako je, za doplatu od 2500 kn bi dobio felge i 2 seta guma ... a ako bi senzori koje imaš radili na mom autu, spustio bi cijenu za još 500 kn ... a ja to lako provjerim sa dijagnostikom, ako ne mogu povezati senzore na auto (prema njihovom serijskom broju), životni vijek im je pri kraju ...

Moram napomenuti kako imam relativno veliki broj upita za felge (naravno, nisu stotine u pitanju) i ako dođe do toga, ide najbolja ponuda, a ne tko prvi (moram i ja od nečega preživjeti, ne) ... :D ... s time da, felge i gume ne mislim slati nikakvim dostavama, to bi išlo direktnom zamjenom, negdje bi se našli, odmah kotač za kotač zamjena uz pomoć dizalice + moje zimske gume u prtljažnik ... do Splita ne idem besplatno, ali sve je stvar dogovora ... :)
 

vborovic

C5 modifikator
Nije stvar u slanju kao slanju, nego bi htio to riješiti na najpošteniji način, stavimo si svaki druge felge na aute, je to to, nije, i bok ... ne da mi se natezati na slijepo poslije da mi netko kaže kako felge na valjaju, loše gume u odnosu na slike i slično ... ovak, ak nije zadovoljan, sve 5 ... a i ne želim da jedan auto od dva završi na ciglama dok felge od drugoga ne stignu ... :D

Inače, ovo što nudim novo dođe cca 20.000 kn (komplet felgi sa 2 kompleta guma); rabljeno, sretno tko ih nađe po bilo kojoj cijeni, ja sam ih lovio samo 2 godine po cijelom internetu i širom Europe
 

pokra89

Well-known member
Meni sve navedeno odgovara, jedino ne znam što bi sa drugim kompletom tvojih guma obzirom da u toj turi moram preko granice ići. Ukoliko bi se dogovorili ikako bez toga, ja sam odmah za, a u zagrebu sam vjerojatno 4.6.,a sigurno 11.6.
 

ZlatkoC4

Well-known member
nego bi htio to riješiti na najpošteniji način
to je ok :palac-gore: I najpoštenije. iako mislim da ćete vas dvojica to razmijeniti bez problema oba imate auta u top formi po svim segmentima. a i godištima :cool:

jedino ne znam što bi sa drugim kompletom tvojih guma obzirom da u toj turi moram preko granice ići
pa povezi ih onda drugi put kad budeš išao za ZG:grin:
 

vborovic

C5 modifikator
Ja od iznosa nadoplate (minimalno, osim kombinacija sa ispravnim senzorima) ne odustajem ... ti (ili bilo tko drugi) možeš ne uzeti zimske gume, ali ak si ih uzmeš, možeš ih prodati (ili iskoristiti*) ... ako bi ti bile problem radi prelaska granice, tu ti nažalost ne mogu pomoći ... ja se samo želim riješiti i zimskih u istom zahvatu da mi ne zauzimaju prostor, a s obzirom da nisam vulkanizer, mala je šansa da ću ih uopće prodati (prethodne zimske 17" još prodajem pa nikako - a pogotovo u ovom vremenskom periodu nema šanse)

EDIT *: probao sam napisati upotrije-bi-ti ... pa me cenzuriralo na je-bi ... halo? Kakve to lingviste imate na forumu ... :D
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh