C5 X7 2.0 hdi 103kw exclusive 2011g

mladenbl

New member
moje imaju par packica, kako meni drustvo kaze samo ja vidim, jer znam gdje su kada se zagledam u tom dijelu :D

To sam imao u planu da radim u zimskom periodu, jer ovom momku sto to radi treba oko 5 radni dana da sve to zavrsi.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Felge sam preuzeo, ujutro se montiraju gume! Momak ih je solidno odradio, moglo je to i bolje al sve u svemu sam zadovoljan! Pod tim bolje mislim na pripremu koja je odradjena aljkavo, jer se na svakoj mogu nac greske... opet ih samo ja vidim, al et... To je generalno mana svim majstorima, neda im se trljat, misle da ce bojom sakrit.. [emoji14] Lakiranje me doslo 180km, sto je relativno povoljna cijena! Iduci put budem sam pripremao!
Nego da kazem za gume, save nigdje za lijeka, a nije mi se dalo vracat stare barumke pozadi, iako su "mogle jos" kad sam ih vec svuko s felgi, pa sam trazio neke druge nove... htjeo sam premium gumu, al ide sad i registracija, pa mi je to poprilican izdatak.. uzeo sam naposljetku matador hectoru, jer sam ju imao prilike vozit na drugom autu i solidna je guma, ima je covjek na stanju i na svom audiu A6 i kaze da se necu razocarat! Pa et vidjet cemo...
Evo felgi before i after
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Nisam slikao, budem pa ti pokazem! Vidjet ces uzivo bolje..

Evo sl greski, mob. je los valjda se bude vidjelo... sve su sa iste felge, a na svakoj ih ima... Nemam nista protiv decka, lako smo se dogovorili i bilo je po dogovoru, razumijem da je ovo heben posao za zaradit kruh pa mu ne zamjeram! On priprema felge kod sebe kuci a gazda mu da komoru na koristenje kad je slobodna... kod tebe su hebene felge u dvi boje pa ne ocekuj vrhunski rezultat po povoljnoj cijeni
 

Cutac

Prèkaroš
Ovo je loše napravljeno.
180 kilometara je 720 kuna, u Bosni, koja ima niži standard od Hrvatske, a meni je Krki za 700 napravio staklo.

Loše, loše...
 

pokra89

Well-known member
I ja sam očekivao puno bolje... Praštaj, ali za njega sam čuo samo riječi pohvale, pa... Još su ove prilično lagane za odradit, one moje su sto puta zahebanije.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Zato budem sam pripremao drugi put, ako se ne varam i ti si trljao svoje danima :) i jedan ispravak, nisam u bosni :)

Je vrlo su lagane, mozes nogu provuc izmedju krakova :D
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
U Bosni i Hercegovini cutac! Ne u Bosni! Meni hercegovcu para usi kad mi neko kaze da sam bosanac! Ps nemam nista protiv Bosne i bosanaca
 

Cutac

Prèkaroš
:D

Je, meni su i Bosna i Hercegovina Bosna :whistling:

Isto kako mi je sve sjeverno od Zagreba Zagorje, sve južno od autoceste A6 Lika ili Dalmacija, sve zapadno od Delnica Istra, a sve istočno od Kutine Slavonija :D
 

Profiler07

Well-known member
Nego da ti kazem za ovaj Matador,nije losa guma uopce imam je na karavnu i ok se pokazala mada nije preporucljivo igrat se sa velikim brzinama po krivinama 😁😁
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ma ovaj kolega se kune unju, doslovce me nagovorio :) Svakako ju budem mjenjao za dvije god max kakva god da se pokaze..
 

mladenbl

New member
Pa dobro, solidno je uradjeno, mada moglo je ovo dosta bolje da se uradi, kao sto si sam napisao. Ima malih propusta, mogle su se pojedine stvari bolje uraditi, ali bolje je nego sto je bilo :) Bitno je da si ti zadovoljan :)

Ako nekome treba ova vrsta radova za sredjivanje felgi, od pjeskarenja, plastifikacije, lakiranja i poliranja, ovo je link od kolege koji se bavi tim radovima i kod koga su moje 17-ke zimske felge na sredjivanju.... https://www.facebook.com/hidrografikabl/
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Lijepo! Malo je podaleko, al ako se radi dobro, isplati se zaputit!

Nego, stavljene ljetne... dvije nove gume, lakiranje felgi i prebacanje simbolicnih 500km.., no naravno ne staje na tome, iznenadjenje na prednjoj desnoj...


Merde...
 
Na vrh