C5 X7 2.0 120kW by Fabolous

FabolousRS

New member
Da prestavim i ja svoju limuzinu, nakon Peugeot 405, 406 i 407, i jedna mecka w204 c200 facelift dosao red na jos jednog francuza,

Citroen C5 X7
2010 god,
2.0 HDi 120Kw
Exclusive oprema

Bice kasnije novih ljepsih slika za sad dok je jos prljav :)






 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Lijep auto, full oprema, što više treba? :)
Duže je kod tebe ili si to friško uzeo
 

FabolousRS

New member
Hvala hvala, bivsi vlasnik je imao neku stelu za tablice. Valjda me nece policija zezati :D

Da ne odgovaram pojedinacno.
Auto sam uzeo od coveka iz Sarajeva, bas ono sto sam trazio godina, motor, oprema, privatna prodaja. Kupljen pre 10 ak dana (frisko).
Dojam: auto je VRH, unutrasnjost sacuvana maksimalno, vanjska strana ima sitnih parnica od parkinga.

@mengela u odnosu na 407sw 1.6 hdi :D ovo auto leti, al i 407 je udoban do boli. Mecka ima ono nesto u sebi, pa ne bi da ih poredim.
@mladenbl pisacu ti na private, a moze i ovdje , posto si iz BL gdje si sredjivao auto, gdje servise radio?
@profiler07 taman sam krenuo da sipam (nis petrol)

PS: moram 10 postova napraviti da mogu privatne poruke slati. :D
 

FabolousRS

New member
Mislim da je kod njih najbolje gorivo.

E to bi mi bilo super bitno da su org djelovi, ja sam 407 odrzavao kod Brkica na Lausu, i sad kad sam ga zvao posto imam promeniti dva selena nazad oni nisu imali, kao nemaju ni kod dobavljaca.
Na autu je uradjen veliki servis pre 30k, mali pre 4k, imam samo ta dva selena zamjeniti.
 

mladenbl

New member
Mislim da je kod njih najbolje gorivo.
Ja od kako imam vozacku sipam gorivo na Gazzpromu. Prvo je to bio OMW pa je onda Gazzprom preuzeo. Dok sam vozio RS-a sipao sam benzin, bio je odlican, najbolji u Bl.
Sada samo sipam G-Drive diesel. Dobro je gorivo.
Ja sam mijenjao prosle godine komplet sve selene, mogu sutra da vidim u autu koja je cijena dijelova bila.
Rekao mi je kolega da im je to bolna tacka, da brzo odu...

Nisam nikada radio nista kod Brkica na Lausu, znam gdje mu se nalazi servis, jer sam vozio kolegu po auto. On mi je rekao da je Brkic preskup, a nije nesto zadovoljan bio. Mada, imas jos par servisa koji rade Citroene po Bl.
 

FabolousRS

New member
Planiram ne neki put prema Grckoj za 10 ak dana, pa sam rad to promeniti.

Gdje si radio LED osvetljene, kod mene su bi xenon, ostalo sve zuto :) i folije ?
 

mladenbl

New member
LED osvjetljenje, odnosno LED Sijalice sam kupovao vani, pa sam ih ja promijenio, na to mislim na unutrasnje osvjetljenje auto, sijalice u nebu auta i sijalice u vratima.
Sto se tice LED osvjetljenja tablice, to sam kupio od kolege sa foruma, mada, to mozes da kupis za 10-ak dolara preko ebay ili ally-a.
Nisam radio folije, kod mene su to stakla u boji.
U Gradisci imas lika koji vec godinama radi folije za auta, pocevsi od reklamnih pa do zatamnjenja.
Sve folije koje se koriste za zatamnjenje stakla su llumar i 3M, pa ako ti bude trebao broj telefona, javi se u pm.
Ima on svoj web site, tako da mozes vidjeti njegove radove.
 

FabolousRS

New member
Znam ko je u Gradisci za folije.
Kod mene su dnevna svjetla zuta to mi nekako odbojno.
Ako budes mogao proveri mi sa tim tvojim majstorom za selene, ovi iz c auto mi se ne javljaju na tel
 

mladenbl

New member
Kod mene su dnevna svjetla zuta to mi nekako odbojno
Samo malo, nemas LED dnevna svjetla?
Ako zoves C-atuo, trazi Bojana, on je glavni za radionicu tamo.
Ako ti se niko ne javi, javi se u pm, pa ti proslijedim broj od Bojana.
Sa njim ces sve lako dogovoriti, od termina pa do cijena dijelova i kada ce sta biti na stanju.
Ovo ti provjerim sve danas eventualno ti sve sutra ujutru javim.
Posto nisam trenutno u Bl, pa dok se cujeme sa mehanicarem.
 

FabolousRS

New member
Nemam :( imam samo ona kratka (jedno 8-10 cm) i zuta su, kontam nije problem skinuti i staviti led.
Napisi mi u PP broj od njega, mogu se pozvati na tebe da si mi dao broj ?
 

mladenbl

New member
Nemam imam samo ona kratka (jedno 8-10 cm) i zuta su, kontam nije problem skinuti i staviti led.
Prilicno sam siguran da se ne moze promjeniti izgled tvog fara, da postavis LED svjetla, pa da izgleda kao sto je kod mene.
Broj ti saljem u pp, slobodno se pozovi na mene.
 

pokra89

Well-known member
koliko te došlo auto na kraju, ako nije tajna?
što se tiče dnevnih svjetala, takva je boja kakva je, a originalna sijalica ti je 60 KM, čisto da znaš :D
 
Na vrh