• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Prodajem C5 V6 Break (više se ne prodaje)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

kosi

Member
Jesi kupio sedlo? :grin:
Prije cca godinu dana idem na posao i parkam auto u jednoj slijepoj ulici taman do parka, zaključavam auto kada čujem konja u kasu.... okrenem se a njemačka doga me gleda oči u oči:surprised::surprised: a imam 1,85m.
Barem sam tako pričao dečkima na poslu.... a zapravo me gledala u visini ramena:D:D
 

Automatic

Well-known member
Je baš hoda ko konj,tvrdoglav ali što mogu,to je najviša rasa harlekin.Nisam ni mislio da bum kupoval auto zbog cucka ali vidim da bu citra uništil samo tak.Kad uđe u bunker jednostvno mu glava smeta.Gledao sam dosta monovolumena i chrysler mi se najviše dopao jer ima puno mogućnosti a i mogu ga naći sa automatskim mjenjačem ,što mi je jako bitno jer supruga ne voli manualce.
 

Automatic

Well-known member
Imam i brak jazavčara ali ovaj je sa nama u kući,više mi dođe ko član familoije nego pas.Ionak mislim da ja mala vjerojatnost da bum ga prodal ali možda neka zamjena padne .Nek se vrti za badava ga nedam.Gledao sam malo po njuškalcu ali sve sami kemičari.Smatram da ni voyager nije baš prodajan auto a pogotovo automatici jer si velike kubikaže ,ali svako drži do svojega šta možeš.Ma kak bude,;) bude
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh