C5 problem sa radiom

Rexi

New member
Citroen C5, 2008
VIN: VF7RD6FYC54075366

znaci ide taj adapter i onda bilo koji radio na njega i kontrole rasija bi trebale raditi ha?

nemam parking senzore, samo radio na volanu.
 

Rexi

New member
dali nakon zamjene radija sa aftermarket radijom BS javlja neki error da se ne moze povezati sa audio jedinicom?

i dali se to moze trajno ugasiti da se ne javlja?
 

Rexi

New member
Ok, znam da pricam sam sa sobom ali molim pomoc ovaj put :D:D

Izvadio sam radio i zanima me koji je ovo konektor, kako se tocno zove?





Ako kupim Kenwood ili Alpine radio, koji adapter jos moram kupiti?
I jos me malo zabrinjava ova antena, neznam dali je to standard novi, ali ja sam viđao drugacije pa sad neznam.. trebam adapter i za to?



Ovo je orginalni radio:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Odi do Ronisa ili sličnih ako budeš u prilici. Pa sve riješiš u par minuta.
Možeš ove zvrnut, pa nek preprouče i pošalju šta imaju.
Greške nebi smijelo bacat, a s adapterom bi morale raditi tipke.

Ili možeš sam pokušat sa ovako nečim preko neta
 

Rexi

New member
Hvala Ivane,

ma problem mi je sto sam kratak s vremenom. Tu sam kod Zadra i jednostavno zelim kupit i rijesit, a nemam vremena ici okolo - naokolo. Nisam uspio naci nikoga tko mi to moze odraditi da dovezem auto, da izaberem radio i da oni sve odrade :thinking:

Hvala na linkovima, provjerim sa njima dal ima sta pametno :D
 

Cutac

Prèkaroš
C5 ima radio koji je kao ti aftermarket. Kućište i njegov pokrov(komandna ploča). A C4 ima radio koji je samo kućište s rupom za CD i onda se spaja na komandnu ploču, ali ne samog radija, već i klime.
Pa ja ne mogu samo izvaditi radio i staviti novi, moram naći neki koji je kompatibilan sa tom pločom.
 

Profiler07

Well-known member
Pozdrav, ljudi pogajate imam problem sa mp3 playerom evo vec mjesec dana.
1.se zapalio (poceo da gori sreca pa nisam bio u voznji) i kad sam ga izvadio mukom sam nasao 1 ali je od peugeota 407,ubacio baci sliku na ekran Peugeot i to je to.Ni 1 tipka ne reagira samo stoji na ekranu onaj logo peugeota i to je sve.
2.odem ovlasteni servis i ljudi skopcaju ali player nema nikako komunikacije sa dijagnostikom,skidao kleme otpojio ga ama bas nikakve promjene nema.

Ima li iko ideju sta da radi jer mi se ovo vec pocelo gaditi najgore mi je zbog grijanja i ostalih inf jer nista ne mogu bez radia.Inace u autu je rt4 radio.

Pomagajte molim vas
 

bikerbj

Member
samo da nešto upitam....zašto neće učitavati snimljeni audio cd već samo originale...znači ne mp3 već audio cd ali kopija.....
 

bikerbj

Member
ma nasnimao sam se svega i svačega...što se smije i nesmije ali ovo me hebe u mozak....snimim cd i probam u c5 i ništa, isti cd stavim u scenica i radi ko lud....
 
Na vrh