C5 nije više bagatela

charllie

Active member
E dragi moji citroenasi srce be boli zbog mojih dvaju zmajevaXm.a,ovi austrijanci su stvarno za:cenzura::cenzura::cenzura:ani na tehnickom se ljuceju i kritizeraju steli bi nase limuzine stirat s ceste a jos su i poreza na konje zdigli,ve imam z jednim tehnicki i vec me strah kaj budu zakukurikali a mortik negdi najdem neksi plac pa ih posppravim za bolja vremena jer ipak su to makine i steta da ne lete cestom i prase za sobom ,pa nemo se valjda njih zmisluvali kak na iveka wajna.
 

Dalibor

Dado Tornado
ako jedan stariji citroen nije bagatela onda je to C3...
gledam cijene C3-ica iz 2002/3. i moj neki dojam da su više za oko 10-20% od opel corsi i peugeota 206, 30% od fiat punta... negdje su u razini toyotinih yarisa...
 

Automatic

Well-known member
Meni je lijepša linija,ali imal sam par ljudi koji su htjeli da ima nabavim auto manje kategorije , i niko nije htel c3 a preporučil sam ih svima,nažalost prodal sam dvije 206 jer opela nisu htjeli zbog limarije a citroena samo zato kaj je citroen.Jednostavno neznaš kaj se ljudima mota po glavi pogotovo kad ti vele da peugeot ima bolji motor od citra a ti im objašnjavaš da je motor potpuno isti.Ja sam imal i corsu i 206 i c3(sva tri kupil nova ,s tim da 206 i c3 takoreći istovremeno) ,nažalost moram reči da je c3 po mehanici bil krama naspram jednog i drugog ,ali sam se namjerio na lošeg pa valjda zato,dok po liniji mi je jedan od ljepših auta.Nakon sveg sr.nja htio sam si kupiti jednog karamboliranog za sebe pa da polako slažem ali su im cijene visoke.Danas na sajmu c3 lagano karamboliran blatobran i branik bil je 2600 ,2003 god.
 

Automatic

Well-known member
Ma ima auta ali ljudi nemaju para.Ja sam prodaval vectru 2008 i gledal sam da bi mjenjal za nekaj jeftinije ali niš.Vrijeme je sve raz....,prošlu nedelju sam prodal peugeota ispod svake cijene jer ga predprošlu nedelju nisam htel dati za 6000 kuna.Gledal sam c3 jer je bil malo karambol pa sam mislil da bu jeftiniji ali on skuplji od cijelog.Svi dignu cijene barem za 30 posto kad dođu na sajam i to mi je glupo.Gledal sam c5ice ista stvar,na njuškalu po3000,a na sajmu 4400.Ko da nije u interesu prodati auto.Sa citrom neidem na sajam jer me niko nebu ni pital.Onaj ko hoče takav auto došel bu po njega doma ,ali i baš mi ga se ne prodaje.
 

Dalibor

Dado Tornado
može li se na jakši napraviti probna vožnja? znači platiš ulaz i onda možeš tijekom dana izlaziti i ulaziti natrag na sajam zbog probne vožnje?
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Re: Citroeni u oglasima

Sorry kaj je OT, al nema smisla da novu temu dižem na citro forumu za drugu marku. Pa da pitam evo, ak je još neko gledal Mazde 6. Kaj koji bog je ž njima i cenom? Osam godina star auto, 180tkm za 9500-10000eur? Golf sindrom? Od opreme niš, pa čak ni šiber, navigacija, neka besna akustika, niš...

Onda nekaj sasvim drugačije. Za iste novce, Tri i pol godine star uz neusporedivo više opreme i udobnosti.

njuška oglas br.: 13040859











 

Automatic

Well-known member
A čuj ovo je avion ali ljudi se drže mazde ako su ju prije vozili i nije im se kvarila.Malo je čudno kod ljudi koji se vežu za jednu marku.I mi smo vozili opele 30 godina.Problem je kod francukih auta što su nježni i što imaju lampicu za svaki dio.Svako malo neka lampica nešto signalizira i ljudi to smatraju kvarom.Da nema lampicu niš se nebi događalo.Citroen je uvijek po tim picabocama bio ispred drugih auta i zajedno sa hidraulikom bio specifičan .Neki ga vole,neki ne.Kad god uspoređujem svog c5 i sa skuplim autima uvijek nađem nešto što imam a taj skuplji nema.Več sam napisao kad nađem citroena koji ima jaču opremu od moje da ga kupujem,naravno bez kože jer ju ne želim pošto ne vidim njenu funkcionalnost osim održavanja raznim kremama i hladnočom zimi te pečenjem ljeti.Ovakvog picasa mi kupio frend prije par mjeseci za preprodaju i kad je sjeo u njega ne odvaja se više---naravno trenutno nije na prodaju.
 
Na vrh