C5 by "Zmix"

Zmix

New member
re: C5 by "Zmix"

Cestitam,dugo da ga vozis!Sta je sa saxonjom?
Hvala!
Saxo se vozi bez problema i na prodaju je.

Svaka čast na kupovini, neka te posluže mnogo, mnogo km, a da ti pravo kažem bio sam danas u autopartneru, nešto mi slabije vuče poslednja tri-četiri dana pa da vidimo gde je problem...
Obzirom da sam i ja ponosan vlasnik istog modela, potrošnjom ćeš biti prezadovoljan ali na trkanje zaboravi...:whistling:
Hvala, druže. :cool:
Jel Marko Wrib rešio problem?

A da... jutros stigla saobraćajna dozvola a ujutro pravac Dalmacija! :cool:
 

koledinns

New member
re: C5 by "Zmix"

Znas kako, obrisao je greske pa cemo videti sledece nedelje da odem pa da vidi sta moze biti problem...
ako nije tajna kuda u dalmaciju?
 

ExOduS442xb

Racing
re: C5 by "Zmix"

Zmixi ne znam kako ranije nisam primjetio tvoju temu, svaka cast na autu, predobro izgleda, km je odlicna, motor je kolege vele mali potrošać, a što reć, neka te vjerno služi koliko god ga budeš vozio i mazio i pazio!
Èestitam kolega sa malim zakašnjenjem ;)
 

Zmix

New member
re: C5 by "Zmix"

Vratio sam se kući iz Dalmacije i moram priznati da u životu nisam lepše putovao!
Krstarica je bila na visini zadatka, hidraulika je fenomenalno radila svoj posao. :cool:
Nisam se previše zamarao statistikom (pređena kilometraža, potrošnja...) tako da ćete biti uskraćeni za informacije takve vrste. :D
Jedino što mi je bilo malo neobično je to što mi se u jednom momentu pojavila poruka na displeju "Risk of particle filter blocking" i upalila se Service lampica (nisam lampičar! :grin:). Naravno, kvalitetno produvavanje na autoputu je učinilo da nakon nekoliko minuta nestane upozorenje i lampica se ugasila.
To potvrđuje moju "samo ti to teraj" teoriju o samopopravljenju automobila! :cool: :cool: :cool:
Uglavnom, sve je proteklo u najboljem redu i ja zadovoljan!
 

deda

New member
re: C5 by "Zmix"

Samo ti to teraj,tko je vidio za svaku sitnicu čeprkati po autu,ne diraj dok ne stane.Kako se pokvari,tako se popravi.Pa ni ona stvar ne funkcionira uvjek bez greške,kako bi onda auto.
 

Zmix

New member
re: C5 by "Zmix"

Samo ti to teraj,tko je vidio za svaku sitnicu čeprkati po autu,ne diraj dok ne stane.Kako se pokvari,tako se popravi.Pa ni ona stvar ne funkcionira uvjek bez greške,kako bi onda auto.
RESPECT! :palac-gore:
 

RI-222

Member
re: C5 by "Zmix"

slucajno naisao pa moram stavitROFL

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=IiAasqBJfOE[/ame]

samo treba c5 ubacit u video:D
 

Zmix

New member
re: C5 by "Zmix"

Odlično! :cool:
Teks pesme se savršeno uklapa u jednu od mojih životnih filozofija... a i ravnica! :)
 

liberty

Well-known member
re: C5 by "Zmix"

Zmixinjo, dRRuže, jesi izmjerio krajnju brzinu ajkuli
jel se brojač zapikava negdje na 180 ili ide i brže

:cool:
 

1587 VTS

New member
re: C5 by "Zmix"

180 i to je to.
Fali mu duplo više kubika i konja.
:wtf:

Druze, slabo ti to teras :grin: Moze sigurno taknut 2 glave - ako moj 1.4 HDi uspije nagurati preko 180, mora i tvoja krstarica :cool: Sta ce mu vise konja, 260 Nm zato je u svakom trenu tu, vuce taj bolje i od 2.0 atmosferca koji se na papiru busa s nekih 140 KS.

Gume nisu baš u nekom sjajno-bajnom stanju pa nisam hteo da rizikujem.
Ajde, izvukao si se :)
 
Na vrh