C5 Break 2.2 HDi by "Dane"

Matija

New member
re: C5 Break 2.2 HDi by "Dane"

Meni su ove felge najljepše koje su uopće bile u ponudi za C5. Baš mu odgovaraju stilom. :cool:
 

Dane

Member
re: C5 Break 2.2 HDi by "Dane"

Hvala Vam na komentarima! :D

E,ovo ja zovem komadom auta :hello::hello:

Ozbiljno si sa Vrbana?? Ja sam tam živel prek 15 god. ,a starci su mi još uvek tam (
Rujanska )..svaki vikend sam na Vrbanima..možda smo se i viđali :D:D
Ja sam u blizini...Rudeška-Horvaćanska (samo skretanje).

ideš u kovinsku?
Kod frenda...PSC Vrbovec!
Jučer sve složeno i napravljen servis. Sa servisa ravno na put 250 km...ko beba!:whistling:
 

deda

New member
re: C5 Break 2.2 HDi by "Dane"

Ak niš drugo u našoj lijepoj ne valja,ali ceste imamo kao malo gdje.Jeste vi išli malo nekam van,pa vidli kakve su tam.Austrija ,autoputevi kao kod nas prije 30 godina,Mađarska,Èeška,Slovačka,Poljska,Finska,,Slovenija,pa ni Njemačka nije baš nekaj.
 

Zmix

New member
re: C5 Break 2.2 HDi by "Dane"

Dođite u Srbiju pa da vidite šta su putevi. :(
Autoputevi i nisu loši ali magistralni i lokalni... Bože sačuvaj!
 

c5 dr

Member
re: C5 Break 2.2 HDi by "Dane"

je.... mi se kako je drugdje živim ovdje i placam cestarinu ovdje a oni stavljaju zakrpu na zakrpu:hm:
 

Dane

Member
re: C5 Break 2.2 HDi by "Dane"

Vrlo dobro znam situaciju...punih 10 god radim cca 60-70.000 km godišnje (od Bg do Egmonda u Nizozemskoj). Niste baš potpuno u pravu.
Kod nas ulaže puno više u ceste ali to ne znači da su bolje! Sve su krpane više puta u godini, sve šahte su ili u debelom minusu ili u debelom plusu (ne pričamo o tuneloma i autocestama).
 

Hrvoje Marin

Active member
re: C5 Break 2.2 HDi by "Dane"

Kad su nam ceste krasne...šahta, odvod, rupa, mrtva mačka...i sve uvijek po desnom točku. :hm:
Nije samo do tog. Na desnoj strani je ekspanziona posuda koja izvanredno grije cijelu desnu stranu. Zato desna prije ode vrit. A grije jer je pokrivena plastikom da se ne čuje BHI pumpa.

hrvoje
 

Dane

Member
re: C5 Break 2.2 HDi by "Dane"

Nije samo do tog. Na desnoj strani je ekspanziona posuda koja izvanredno grije cijelu desnu stranu. Zato desna prije ode vrit. A grije jer je pokrivena plastikom da se ne čuje BHI pumpa.

hrvoje
Istina. Ima dosta utjeca o kojima niti ne razmišljamo.
 

Hrvoje Marin

Active member
re: C5 Break 2.2 HDi by "Dane"

Istina. Ima dosta utjeca o kojima niti ne razmišljamo.
Meni je to došlo onako, blesavo. Sredinom ljeta sat-dva nakon zastavljanja naslonim se na desni blatobran i skoro se opečem, C5 u hladu.

Nešto kasnije skinem plastike s obe strane i vidi čuda, na desnoj strani LDS lagano slini. LDS kad je zgrijan super tekuć i eto vraga. Sama konstrukcija teleskopa je jednostavna i trajna pa bi skoro bili za ne pokvariti se.

Skinuo sam plastiku za probu i nije baš, BHI se čuje u kabini naprijed.
 

ginger

New member
re: C5 Break 2.2 HDi by "Dane"

Joj vidim da je tema neaktivna vec ohoho..
Naime vec dulje vremena gledam novi auto, treba mi nesto u stilu monovolumena ili kak mi se cini ovaj citroen bi mi bio odlican. Ali prethodno trebam jedan podatak od vlasnika, ako se nekome da. Naime imam dva velika cucka i u bunker bi mi trebala stati dva boxa, velicine d 91x v65xs 57, pa me zanima jel bunker dovoljno veliki? Dakle za sirinu od 115 cm duljina 91 cm i visina 65 kad se vrata portapaka zatvore.
Drugo.. zanimaju me vasi dojmovi Citroen C5 Break 2,2 HDi , potrosnja, dobre i lose strane.
Poprilicno mi gori za kupnju auta, pa molim nekog od vlasnika da nesto napise.
Hvala!!:angel:
 
Na vrh