C5 3.0 V6 by "Vedran"

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Nicol

AK HBT Racing
re: C5 3.0 V6 by "Vedran"

nemrem si zamisliti tebe u tom autu al nek ti je sa srećom :D
sviđa mi se ideja da vuče prixu sa saxom :D a da, sviđa mi se i ona ideja o ds3 racingu :wub:
 

Vedran

New member
re: C5 3.0 V6 by "Vedran"

Copratelji- crče bobina, danas kad sam isel s posla krene on na 5 klipova jadan....:grin:
Tec, imas mozda novu za prodat da sutra promenim?
 

Vedran

New member
re: C5 3.0 V6 by "Vedran"

Imam tam neki popust, ali imam bolji kod krese pa bum videl jel imaju na lageru oni prvo...
 

Vedran

New member
re: C5 3.0 V6 by "Vedran"

Dijagnosticari, jel lexia/diagbox ima softvere za Carlssona s obzirom da se on mogel kupit u Citroen mrezi? :angel:
 

Vedran

New member
re: C5 3.0 V6 by "Vedran"

Ma baš i nisu- mehanički je motor potpuno isti, isti injektori, bregaste, klipovi... sve- drukčiji je softver motora, usisna grana nešto, filter zraka:)rolleyes:) i ćunerski auspuh.
Meni je zanimljiva razlika softvera hidraulike koji omogućava i vožnju u najnižem položaju, mapa getribe i tak...dosadno mi je, a i kak je toplo vani smanjio sam potrošnju ispod 15 pa mi je to glupo:grin::grin::grin:

Hmmmm, kao sto sam i sumnjao, u stvari bi mogel napraviti krasan upgrade da imam nekoga u ovlastenom servisu... Naime kod promjene softvera se spajaju na server u FR, sam diagbox u sebi nema nist. Kad bi se zakacio na server moao bi povuc sve mape od Carlssona- merde:mad:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh