C5 3.0 V6 by "Vedran"

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Isus

New member
re: C5 3.0 V6 by "Vedran"

Nisam se pohvalio... Leteci dnevni boravak je doma!!! Smijem se od uha do uha vec danima, auto je prekrasan za voziti!
Moram priznat da sad tek pomalo kuzim hidraulicare i zakaj su veci extremisti od spacekista
:)
Auto ima 250000, ali se po nicemu ne kuzi- sve radi savrseno osim naravno zadnjeg stakla, to bum raskopal drugi tjedan, danas sam si zmenjal diskove i plocice, uskoro zupcasti i lds preventivno jer nemam podatak kad je zadnji put mijenjano...

Ono sa sva cetri se ne javlja, bilo je samo tih par minuta jedan dan- s obzirom da se citroeni kod mene poslovicno sami popravljaju valjda od straha da ih se ne zgrabim, ovo smartam rijesenim.
Sretno sa kolima ;)
 

Konrad

New member
re: C5 3.0 V6 by "Vedran"

ako je karavan verzija, ispitaj prvo da li ti radi prekidac, nakon toga da li je doslo do prekida zice koja je signal od prkeidaca a zica ti ide kroz staklo...to sve mozes sa unimerom/multimetrom, zadnja stakla i ti prekidaci su se mijenjali na kamione...

dobro bi ti dosao netko s Lexiom da ti preko nje otvori to staklo da mozes ispitati sve...
 

Vedran

New member
re: C5 3.0 V6 by "Vedran"

Thanks, takav i je plan. Moj dragi strujic je vec nabrusio probirstift i apdejto leksiju samo sam ja u guzvi ovih dana- nisam ga niti oprat uspio jos.... E da, i narucil sam ds3 thp ( znam da bu mi pukel klip :)) jer nazalost racinga nisam nikako uspio realizirati unatoc trazenju po celoj europi... To je posebna prica za kad se vidimo na nekom meetu
 

Konrad

New member
re: C5 3.0 V6 by "Vedran"

daj ne seri da si trazio RACING DS3? ja mislio da nemas para LOL

onda naruci novu zadnju sajbu

inace na thp ne pucaju klipovi nego se lanci razhebu :D
 

Isus

New member
re: C5 3.0 V6 by "Vedran"

Thanks, takav i je plan. Moj dragi strujic je vec nabrusio probirstift i apdejto leksiju samo sam ja u guzvi ovih dana- nisam ga niti oprat uspio jos.... E da, i narucil sam ds3 thp ( znam da bu mi pukel klip :)) jer nazalost racinga nisam nikako uspio realizirati unatoc trazenju po celoj europi... To je posebna prica za kad se vidimo na nekom meetu
Pa di si trazio?? :hm: Jesi kapario DS3?
 

Vedran

New member
re: C5 3.0 V6 by "Vedran"

Zaobisel sam to i isel preko Goge drito, ali ove godine nist... Trazili su mjesec dana... Onda sam nasel vani auto star 6 mjeseci i sa 1000 km za super lovu ali su davanja takva da me ispadne skuplji nego kaj bi tu novi kostal. Zao mi je jer mi poslije axa gtija, saxa vtsa, cedva vtsa taj fali u kolekciji. Bil bu i bemvejas dobar za sada pa bumo vidli- uvek ga se moze dat pod racun:whistling:

daj ne seri da si trazio RACING DS3? ja mislio da nemas para LOL

onda naruci novu zadnju sajbu

inace na thp ne pucaju klipovi nego se lanci razhebu :D
Voli i klipic koji puc zbog pcva glupavog...
Nebum narucival sajbu, probal bum slozit.

Nego s obzirom da sam brend nju hidraulicar ko mi u Zg moze odraditi zamjenu lsda i za koju lovu?

Hahaha lsd-a sam napisal :grin:

Ne bi nitko menjal lds?:thinking:
 

Konrad

New member
re: C5 3.0 V6 by "Vedran"

a da ti otvoris temu o tome C5...i neke slike ubacis unutra...

gle...ako spustis auto u najdonji polozaj da ti je najvise ulja u posudi i skines crijevo s donje strane posude iscurit ce sav LDS iz posude, ostat ce samo ulje u cijevima i cilindrima...i onda nasipati novo ulje u posudu, podignuti auto u najvisi polozaj pa ispustati pomalo ulje na prednjem i straznjem regulatoru visine...

drukcije stvarno neznam...u servis ako ides ispustit ce ti ulje iz posude kako sam opisao na pocetku i nasipati novo..
 

fullcool

New member
re: C5 3.0 V6 by "Vedran"

Pa reče da mu je dostupna lexija, znači može ga odtlačiti i obaviti ostalo.
A ispuštanje na razdjelnicima (to si valjda mislio) ili h3+ blokovima, samo kad je auto na klocnama ili dizalici, ni slučajno se zavlačit pod auto i čačkati po tome.
 

Vedran

New member
re: C5 3.0 V6 by "Vedran"

Hvala na diskusiji drugari- bum videl, to je radio svojevremeno Sale iz zapresica, ali ga nisam videl jos od doba citroen kluba...
Ono kaj bi htel napravit ba autu he taj lds, zupcasti, ulje u getribi, novu originalnu rucicu saltunga i promijeniti gume jer su sad napred neki cjelogodisnji nankangici a iza GY, ali mi je u ideji uzas imat cjelogodisnje gume...
Poslije toga pofarbat prednji i zadnji branik jer su scohani, a onda je salonski:cool:
 

Konrad

New member
re: C5 3.0 V6 by "Vedran"

ako nebus ti u zagrebu moze netko od nas dopeljati auto na meet :D

po meni je guma ili zimska ili ljetna...

jos iza stavis neki tunerski lonac i nek grmi 6 cilindara ;)
 

Vedran

New member
re: C5 3.0 V6 by "Vedran"

Hahah mos mislit, treba biti najtisi na svetu, jos bum dodal dva lonca na serijske :)
Za gume i ja isto mislim
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh