C5 1.6 hdi 115ks 2012 godiste karavan

BillySRB

Member
Evo raja oprah ga danas, posto sam jutros dobio tablice. Evo i koja slika.
Inace zanima me da li je slucaj i kod ostalih da su zadnji tockovi jako blizu do ruba ili kako da nazovem taj deo, postavicu slike pa vidite. Inace zadnji desni je blizi nego levi.

EDIT: Do duse sad kad malo bolje pogledah cini mi se da su te plastike vise izbacene, da nema veze sa tockovima. Vidi se na desnom da je plastika vise izbacena, zato je tocak tako blizu.
 

Prilozi

sfx7

Member
Prva stvar koju bih ja napravio je skinuo navlaku volana, estetski mi je jako neprivlačna, da ne kažem neku goru riječ 😂
Osim toga lijepo izgleda.

Kako si zadovoljan s motorom, ima li dovoljno snage?
 

BillySRB

Member
Prva stvar koju bih ja napravio je skinuo navlaku volana, estetski mi je jako neprivlačna, da ne kažem neku goru riječ 😂
Osim toga lijepo izgleda.

Kako si zadovoljan s motorom, ima li dovoljno snage?
Navlaku menjam svakako,drug ce mi skrojiti, bavi se time. Inace za moje potrebe je odlican, mislim na snagu. Uglavnom gradska voznja, u porodicne svrhe. Posle nekog vremena cu sumirati utiske, tek sam ga uzeo.
Drugari, kako ste se snasli za case, tj kakve drzace imate? Nesto sumnjam da iko koristi onaj ispod naalona za ruku. 😀
I preporucite neki dugotrajan i lep miris, ja za predhodne automobile sta god sam uzimao (a sve i svasta sam probao) sve je mirisalo par dana...
Inace bice jos pitanja, polako... 😁
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh