• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Prodajem C4 VTS (prodano)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Ruske

Active member
upravo ga jeo, pa pomislio, dosta mi je tih 80kg sta smo napravili za zimnicu, tako da ne primam ponude takve :D
 

vborovic

C5 modifikator
A u mom sjevernom kraju zelja na izvoz, šteta ... :D ... sretno s prodajom, da imam viška love za jedan extra projekt, već vidim što bi autu sve napravio, prvo od unutarnje elektronike ... :D
 

Ruske

Active member
sta sam tu krivo rekao :D kad vidim gore cijene C4ki...npr oglas 1,6 VTR sam vidio za ispod 500 funti, sve na mjestu s autom...jednostavno su takve cijene gore
 

Ruske

Active member
tu nemam problema...stovise uzivao sam kad sam vozio auto na desnoj (volvo S80), pogotovo kad sam uparkiravao i isao se okretati preko desnog ramena i gledam koji k radi tu B nosac hahahaha
 

Ruske

Active member
bump? hitno je, uletava drugi auto...cijena moze ic dolje :)

i pogledajte moj drugi oglas, ide i C2 VTS isto :)
 

Ruske

Active member
AJMO HITNO JE radi kupnje novog auta

3500 eur - ispod svake najrealnije cijene...

139000km, na 138000 veliki i mali servis, a to je bilo u 1.mj, ful se malo vozi
reg. do 5.10.2018

friske slike:

http://www.index.hr/oglasi/oglas.aspx?oid=935598

ako se netko pita zasto ga prodajem vec godinu i pol prakticki, zato jer je auto super i zao mi ga prodati (a i vi ovdje na forumu znate zasto, ipak je VTS :) ), a hitnoca se desi jednom u 3-4mj, traje tjedan - 10 dana, cijena je minimalna, pa onda hitnoca prestane (obicno auto kojeg bi isto htio imati se proda) i onda vise ne oglasavam VTS-a ili dignem cijenu, pa se nitko ne javi, a meni ok sta se ne proda, posto se curi svida i voli ga voziti...pa onda se opet pojavi neki auto kojeg bi zelio uzeti nakon prodaje VTS-a, pa opet pocnem oglasavati i spustati cijenu...

ugl, ako ste imalo zainteresirani, javite se, popricat cemo, dogovoriti jos malo oko cijene...ovih dana mi HITNO, mozda max jos tjedan dana...ali to cemo vidjeti ako i kad se proda drugi auto kojeg bi...

091/5472267 - radije sms ili viber, pa kad uhvatim vremena se cujemo i porazgovaramo
 

Ruske

Active member
problem je sta vecina misli da je dizel, neki misle da i ima 5 vrata, pa onda kenjaju jer ima par ogrebotina, a mehanicki je top...ah sta rec...sve mane su izlistane, tko zeli nek dode
 

Cutac

Prèkaroš
Citroen sa jakim benzincem, to nitko ne zeli, osim ako trazi ciljano VTS. Kao sto sam ja trazio, ali je crn.
Ja ne mgou zamisliti prodaju svoga, a ne zato sto to je zelim, nego jer nema sanse da ga prodam, tj. Da se nadje kupac.
 

Ruske

Active member
od jucer kad sam stavio nove slike i manju cijenu imam 4 upita, 1 je odustao jer se premislja dal uzimat auto uopce (iz zg je lik, nije dosao), drugi iz zg sutra dolazi, jedna iz ri isto sutra, a upravo mi se javila jos jedna na messenger, ali nije odgovorila jos (vidim zenske se pale na C4, tako i prije dosta ih se raspitivalo), a u biti samo 2 do sad su dosli pogledati auto, 1 je odustao jer je shvatio da to odrzavati nije kao 1,2 za 800kn veliki servis i to, a drugome su smetale ogrebotine...

regan je do 5.10.2018, ne :cenzura::cenzura::cenzura:ite di ne treba, fala
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh