C4 - Prikaz na displayu - ne vide se sva slova

sir.Oliver

Well-known member
Iz Zg za 950 kn. Nemam vremena sad za Aliexpress i cekati.
aha . gledao sam i na Ali i na ebay .... ali bojim se poručiti , pošto imam negativnih iskustava i sa Ali i sa ebay ..... ( poslali robu , ali zaboravili napisati ulicu . ime jesu , grad jesu , državu jesu .... ali ulicu nisu . to je bilo sa ebay. sa Alija su navodno poslali , ali nikada nije stiglo . čak ni na SK carinu )
 

Denny_00

New member
aha . gledao sam i na Ali i na ebay .... ali bojim se poručiti , pošto imam negativnih iskustava i sa Ali i sa ebay ..... ( poslali robu , ali zaboravili napisati ulicu . ime jesu , grad jesu , državu jesu .... ali ulicu nisu . to je bilo sa ebay. sa Alija su navodno poslali , ali nikada nije stiglo . čak ni na SK carinu )
Covjek u Zg se bavi prodajom tih dijagnostika. Ja kod njega uzimao Renault Can Clip 2 puta i ni najmanji problem sa robom i podrskom. Sutra ce mi poslati i u utorak je na moru dijagnostika. Pa cemo vidjeti sta mu bi. Bivsi vlasnik mi rekao jucer da je auto stajao oko 3 mjeseca pa ga je onda regao. Ima 3 auta doma. Ali auto je posle rege bio vozen 10 dana i nije izbacivao nikakvu gresku. Tek sada meni nakon 300 km autoputa. Auto i sada normalno ide. Ne znam. Vidjet cemo sto ce dijagnostika izbaciti.
Evoooo ga
Ugasiloooooo ! 😂
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

Milosh

Test
poslali robu , ali zaboravili napisati ulicu . ime jesu , grad jesu , državu jesu .... ali ulicu nisu . to je bilo sa ebay. sa Alija su navodno poslali , ali nikada nije stiglo . čak ni na SK carinu
Nadam se da si se i za jedno i za drugo na vrijeme žalio i dobio novac nazad..
 

sir.Oliver

Well-known member
naravno da jesam . za prvo nisu htjeli priznati pogrešku a za drugo bez problema . samo mi je tražio sa carine , da nije stiglo do njih . ( navodno zbog toga što su ljudi robu dobii , ali su pokretali spor , jer navodno im ništa nije stiglo )
 

Milosh

Test
Samo na vrijeme pokrenuti spor i svi vam vraćaju pare, ili barem šalju ponovo (ali uvijek je puno bolja opcija tražiti povrat novca pa kupiti ponovo). Ja imam izuzetno dobra iskustva s tim na eBay-u, AliExpress-u i Banggood-u.
 

Milosh

Test
Bang nisam probao ....
Odosmo u off-topic, sorry Ivane..

Ja sam do sada na Banggood-u potrošio preko 1000 $ za svoje potrebe, a ako računamo i stvari koje sam nabavljao za druge, sigurno preko 3000$. Imam samo pozitivna iskustva. Prvo, super su brzi, platiš i u prosjeku nakon 5-10 sati to je već poslano. Drugo, za pošiljke iz Kineskih skladišta, imaju neku vezu preko Holandske pošte, i to u praksi uvijek dođe brže nego bilo šta drugo sa eBay-a ili Ali-a. Treće, recenzije proizvoda na sajtu su stvarne. Zatim, podrška im je odlična, putem četa ili mejla. Ja sam imao situacije da mi vrate pare za sitnije stvari i da mi pošalju drugi dio za krupnije stvari, bez problema. Npr naručim lasersku graverku, dođe sa puknutim jednim komadom plastike veličine dlana. Ja se žalim, oni mi, umjesto samo te plastike pošalju cijeli taj sklop koji je dužine cca. 50 cm. Ili naručim 3D printer, kabal od hotenda nije dobro zalemljen. Ja ga popravim za 15 min. Žalim se za to, refundiraju mi cijenu cijelog hotenda (koja je cca četvrtinu cijene printera). Takođe, za vas u EU, dosta toga imaju u svoja 3-4 EU skladišta, super brza i često besplatna dostava. Čak često cijene budu niže nego iz Kine.
 
Na vrh