C4 Picasso by gigo

ZlatkoC4

Well-known member
Gadno izgleda rupa na gumi.:(
Sad imaš razlićite felne:grin:

Ali sve što duže gledam taj auto sve mi se više sviđa:rolleyes:
Biće da je do ruby crvene:D jako slična babylon-crvena:cool:
 

gigo980

Member
imao sam razlicite felge danas do 10 ujutro...dok se nisam docepao ovih jeftinih guma....:twisted:

menjaj Zlatko menjaj gle kakav dnevni boravak...rodjen za promasivanje bankina :)

ovo crnilo na felgi je ispolirano nema ostecenja oku neugodnih...imao sam srece u nesreci..
 

ZlatkoC4

Well-known member
Sljedeči put kad budem prolazio kroz rjeku samo pokupim tvoj a ostavim svoj:D
ps. kod mene su gume i felne isto god:grin:
 

gigo980

Member
moze nema problema...ostavis svoj i cca 8 keka i vozi ga....:whistling:

ma staromodan si ponovi se malo...cijena guma ti je prava sitnica...:surprised:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Kad su michelinke bile skupe:cool:
A i 16" bolje stoje na autu bar financiski:D
a načemo na rivi i 8 seka nije problem:D
a i auto mi je tek na 20000km u 9mj koliko je star:grin:

i ovako su to naljepša dva Citroena na forumu:rolleyes::cool:
 

ZlatkoC4

Well-known member
haha Zlatko nemoj da te forumaši krivo shvate..
forumaši su razumni ljudi ali strah me zagreba kad se približiš Hreliću obično tamo možeš kupiti ono što ti fali sa auto. I to gle čuda isti dio kao što je bio na autu:D
 

Motorbreath

New member
Kolega Gigo, budući da i ti imaš Picassa da te pitam koju verziju SW imaš na svom SMEG+ uređaju? Kod mene je SMEG 5.1.F.R4... to dobiješ tako da držiš settings "tipkicu" par sekundi...
 

gigo980

Member
Provjerim pa ti javim....cemu je to bitno verzija softvera ili?

provjerio sam i imam staru verziju software-a...dakle verziju iz 2013 god...danas sam isao dogovoriti jos jednu dodatnu god. te sam pitao za to...sutra sam narucen da dodjem pa ce mi ubaciti najnoviju verziju...
 

Motorbreath

New member
Verzija 5.2 C je posljednja za Picassa, ispravlja neke bugove... A budući da si na verziji iz 2013 mislim da ćeš dobiti i još jednu temu za izgled displaya... Ja ih imam 3...
 

gigo980

Member
imam i ja 3 teme...kolko ja znam imam inf..da cu dobiti promjenu zvucnog signala prilikom nevezanja i jos par melodija za žmigavce...

gledam garazu gdje je taj tvoj picasso i nikako da ga nadjem...
 

ivocro

New member
pif... papak probio gumu :grin::grin::grin:

nego, kaj se tice sw... ajde ovako iz glave kaj se sjetim sada u 3 ujutro...
- imas 4 melodije za zmigavce, ne znas koja je gora :rolleyes:
- bug sa jukebox je popravljen (najbitnije, HVALA!)
- novi zvuk je kada ne vezes pojas
- kada si na navigaciji stavili su gumbic destinacija (sada brze odaberes kam ides...)

nemrem se sjetiti nicega vise, moooooozda jos neka mala korekcija tu i tamo, ali nisam bas primjetio... i da, NE dobijes nikakvu novu temu :p ostaju iste 3





 

gigo980

Member
moji u servisu tek skidaju tu verziju...sutra ujutro ce navodno da bude spremna za moj dnevni boravak... :surprised:
 
Na vrh