C4 Picasso by gigo

Motorbreath

New member
@gigo980 , @zlatkoc4, ne može se reći da je prljav... samo nije uglancan onako 100%, čišći je od 90% automobila na cestama, ali Citroen zaslužuje više :p

Nova verzija SW je oko 1.1GB... dolazi samo na official USB-ovima od Citroena/Peugeota ;) Sve ostalo je nesluzbeno hehe...

5.2C radi jako lijepo nema nikakvih bugova, zadovoljan sam...
 

ZlatkoC4

Well-known member
Oprostičemo ti ovaj put za prljavštinu, ako platiš piće:D

Sad kad gledam te vaše C4-II picasso sve više mi se sviđaju. I sad kad bih kupovao moj citrač je drugi po izboru a picasso treći:D
 

Motorbreath

New member
gigo i ivocro, možete li mi molim vas uslikati kako vam izgleda slika na ekranu kada ubacite u rikverc? Vidio sam na internetu da se kod nekih vidi tablica a kod nekih ne, takoder kod nekih imaju zakrivljene crte za pomoć pri parkiranju a kod nekih ne...cisto me zanima :)
 

Motorbreath

New member
ivo ne mogu ti odgovoriti nemam još 10 postova, pa da gigi više ne pravimo smeće u threadu pošalji mi na PM svoj broj pa ti ja pošaljem poruku
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Što se sad takve fotke ne mogu slati javno, pa da i ostali vide? :) Nekome će sigurno isto biti od koristi.
 

ivocro

New member
@bjelivuk, mogao bi mozda nekako razdvojiti teme? Ovo je Picasso by gigo, ne kamera... Samo razdvoji pls, pa ubacim slike... A mozda i gigo :)
 

Blaster

New member
2 gigo980: Prošlo je neko vrijeme, jeli ima kakvih novosti? Kako si zadovoljan s autom? Već je postao pristupačan mnogim nama na ofrumu :p
 

gigo980

Member
evo moj ima 92000km...cuj nije me do sada jos ostavio na cesti..(da pokucam u drvo).bilo je nekih problemcica sitnih al sve je rijesavano u garanciji..Sve u svemu da ne hvalim neka ostane kako je bilo do sada i ja prezadovoljan..
 
Na vrh