C4 Medveščak parking senzori

shark

New member
Pozdrav svima,
Zanimam me, dal vi imate na displayu nacrtan auto kad idete u rikverc. Dal to ima veze sa automatskom klimom ili se to mora upaliti u meniu. :D
 

radojkta

Member
Normalno kad ubacim u rikverc prikaže se auto i zvučni signal!Mislim da nema veze sa aut.klimom(iako je ja imam)i ne treba ići u menije(bar ja nisam)Jedino ima sa lijeve strane kraj volana za isključiti senzore.Za one koji misle da ih ne trebaju.Otkad ih imam stalno ih koristim i mislim da je to sad mast have kad tražimo ta prijeko potrebna i nikad dovoljna parkirna mjesta.
 

shark

New member
Ja nemam aut. klimu. Manualna. Senzori mi rade, ali na displayu se nista ne prikazuje. Samo pište :) Isto imam prekidac za iskljuciti ih.
 

mico

New member
....a moguče da su nekima parkirni senzori naknadno stavljeni pa zbog toga nemaju prikaz na displeyu. Kod mene je bilo tvornički postavljeno i auto se prikaže na samom dipleyu i ocrtava se sa crticama blizina do nekoj objekta ili predmeta i kad je skroz blizu pojavi se trokut kao znak upozorenja :whistling:
 

knez-bj

New member
Jel tko pregledao ebay da li ima za c4 kamera za parkiranje. Jučer sam vidio na jednom drugom automobilu kameru sa dodatnim retrovizorom koji ide na originalni, a sve je koštalo manje od 50 eura.
 

Matija

New member
Pozdrav svima,
Zanimam me, dal vi imate na displayu nacrtan auto kad idete u rikverc. Dal to ima veze sa automatskom klimom ili se to mora upaliti u meniu. :D
Koji tip displaya imaš? U uputstvu automobila su navedeni svi tipovi displaya i koji ima koju funkcionalnost, pa provjeri tamo što piše za senzore. :)
 

shark

New member
Vidis, vidis, to mi nije palo na pamet :gaah:
Bas cu sutra uzet knjizicu pa cu pogledat malo po uputama.

@Nono Alfica je bila super, ali nije toliko bila udobna kao c4. Njoj je pasao savrsen asfalt. C4 puno bolje upija cestu i nista ne skripi :)
 

Matija

New member
Sad sam gledao i čini se da bi u svim kombinacijama trebao imati grafički prikaz, sa smanjenjem broja crtica kako se približavaš prepreci. Ne spominje se tip ekrana, ali probaj provjeriti još jednom.


EDIT: e ipak izgleda ovisi. Monokromatski ekran A nema tu funkcionalnost, dok ostali imaju.

Monokromatski A ima - sat, datum, vanjska temperatura, stanje otvora, audio izvor, putno računalo i sve povremene poruke.

Monokromatski C ima - sat, datum, vanjska temperatura, stanje otvora, pomoć pri parkiranju, audio izvor, podaci o telefonu, putno računalo i sve povremene poruke.

A u dijelu za parkirne senzore piše:

"Grafička pomoć

Grafički prikaz na ekranu dopunjuje zvučne signale. Na ekranu se prikazuju segmenti koji su sve bliže vozilu. Kada se vozilo sasvim približi prepreci, na ekranu se prikazuje i znak opasnosti."

Provjeri koji tip ekrana imaš, budući da je Medvešćak specifičan paket opreme. Mislim da u opciji automatska klima ide taj ekran C.
 
Ljudi,mislim da je stvar u paketu opreme.U paketu sa automatskom klimom ide jedna vrsta displeja ,a sa manualnom druga vrsta (jednostavnija) na kojoj se ne prikazuje autić.:). To je objašnjeno i u modulatoru na službenoj stanici Citroena
I to je to...
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh