C4 Loeb felge na C-Elysee

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa da se nabavit volana bez problema... ima i iz DS3 oni sa kromiranim dnom, moraju pasati. Koliko sam davno proučavao, i konektori airbaga odgovaraju (stari C3-novi C3, vjerovatno i tu).
Za ručicu mjenjača isto nije problem, samo treba nabavit.

Ostaje ti još alu papučice stavit, nije velika investicija... možeš i ove plastike u foliju. Novac je jedina granica :D
 

Clutch

New member
Volan mi je super, jer ima ovaj "polirani" dio na dnu, koji pase na armaturu...
Pretpostavljao sam da je "plug&play" tako da treba njuskalo pratit i cekat da se pojavi...
Kolika je realna cijena za takav "uredan" kozni volan?
Rucica je cca 200 kn, i vec ih ima po oglasima...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
500-700 kn bez airbaga bi bila ok cijena. Na Ebayu ih ima i za manje...
 

Franzg

New member
moj prijedlog ti je da pitaš u Matus dizajnu dali bi to napravili, ja sam na svom c3 imao kožu koja mi nije izgledala baš neš (možda je zapravo bila i ona lažna koža ili što već), pa sam otišo do njih i napravili su mi kombinaciju rupičaste kože i alkantare prošivenu sa žutim koncem kojeg sam izabro tamo, auto ostavio u 8 ujutro u 16h doso po njega, doduše nije jeftino 1000kn ali vrijedi svake kune već 2 i pol godine gledam tako lijep volan, a alkantara se uz održavanje drži ko nova :)
evo slike:


 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Šta je je, ovaj tvoj volan je teška perverzija... al mogao biš i siceve presvuć, možda i na mjenjač bacit žuti šav :cool:
 

Franzg

New member
siceve nebi mjenjo jer mi je ovaj materijal super udoban, a i mislim da bi to bilo preskupo pa bi tu lovu rađe u neke veće felge hehhe
A što se tiče mjenjača to već mjesecima oću ali nikak da nađem vremena da ih nazovem i dogovorim se, mislim da za 200 rade to i baš bi paso taj žuti konac dole, budem probo to što prije realizirat :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
700kn su mene ispale presvlake komplet po mjeri, sam birao boje. Materijal je sličan tvorničkom... s tim da su u autu od početka i nisu se strgale niti poflekale nigdje. A preživile su sve i svašta.

Al svakako podupirem ideju za felge :D
 
Na vrh