C4 II povremeni bipovi

Scorpyo

Active member
Primjetio sam već par puta kada se vozim bez muzike na duže relacije da svako malo cujem tihi biiiip u autu. Ne pojavljuju se nikakve poruke o grešci na instrumentnoj ploči.

Ima li netko ideju kaj bi to moglo biti?
 

Damaj

Active member
Primjetio sam već par puta kada se vozim bez muzike na duže relacije da svako malo cujem tihi biiiip u autu. Ne pojavljuju se nikakve poruke o grešci na instrumentnoj ploči.

Ima li netko ideju kaj bi to moglo biti?
Moguće da te zeza senzor za težinu u sjedalima.
 

Scorpyo

Active member
Bip kao kada mobitel javlja da mu je baterija prazna. Samo puno tiši. I nemam osječaj da dolazi iz zvučnika.
 

Scorpyo

Active member
Obzirom da ne mogu odgovoriti na PM jer nemam 10 postova da probam ovako, Nadam se da će Ante66 vidjeti moje pitanje...

"Hvala za info, budem provjerio.

Originalni tepih ili dodatni?"

Jos uvijek nemam dosta postova za poslat PM pa...

Hvala Ante66.
 

Scorpyo

Active member
Prvo da odgovorim Anti66...

Provjerio i nije to.

@Balki

Ne može mi se desiti da prokližem. Vozim previše sporo ;o)

Hvala na pomoći u svakom slučaju.
 

charllie

Active member
Bok citroenas probaj provjerit dal ti s e bippp javlja u tocnim vremenskim intervalima ili kilometarskim intervalima pa bumo lezi skuzili,mozda ti se senzor tlaka v gumiji javljuvlje da je se vredu?:confused:
 

balki

Active member
bipne kad si na rezervi. možda bipne za nivo ulja kočnica, nivo/pritisak ulja u karteru..?
Preventivno prikopčat na dijagnostiku i provjerit logove?
 

Cutac

Prèkaroš
Možda se migoljiš po sjedalu pa zatežeš pojas kod kopče pa gubi kontakt pa počne pištati da nisi svezan.
Tj. započne pa se opet zatvori krug(ili otvori, ne znam koji je točno princip ovdje) pa se čuje samo početak bipanja.
 
Na vrh