C4 II medvjed 1.6 hdi 90

ZlatkoC4

Well-known member
Sretno sa novim C4. Puno sretnih km. Dobar je to auto. Ovo zujanje koje jedva ćuješ kad ugasiš motor ti je elektronika. Redovna stvar.
Samo teraj.
 

nero81

Active member
Donator foruma
prvih 1000km predjenih i potrosnja 5,5l u istri. to znaci da ravnicu vidim samo na televiziji. za sada sve radi kako treba. jedino na 80km//h cujem zujanje. a to je iz retrovizora. kad ga sklopim ne cuje se vise.
 

ZlatkoC4

Well-known member
prvih 1000km predjenih i potrosnja 5,5l u istri. to znaci da ravnicu vidim samo na televiziji. za sada sve radi kako treba. jedino na 80km//h cujem zujanje. a to je iz retrovizora. kad ga sklopim ne cuje se vise
Odlična potrošnja moj je sad cca5000km i još nisam prešo 5.0L :grin:
Ovo zujanje za retrovizor nisam čuo bar ne na mome Medi:grin:

Jedino kad idem sa Dedom i Mirdom na kavu u ZG. odmah potrošnja 6L ili više:D
Inače kad se vozikam po Zagrebu i pratim njihovu vožnju imam osječaj da sam sam sebi ukrao auto pa bježim. :D
 

nero81

Active member
Donator foruma
jutros idem provjerit ulje cca 1500km i ulje crno. kad sam ga tek uzeo nisma mogao ocitat razinu ulje jer je bilo prozirno. jutros bas crno. kazu mi neki da su oni nakon 1000km isli na neki preventivni pregled u servis. da se javim u servis da bace oko? ovo crno ulje nakon toliko km mi nije bas normalno
 

La Marche

Iskreni optimist
Diesel motor - normalno je crno ulje i puno prije pređenih 1500 km.

@zlatko... jesi kad bio u situaciji da moraš pratiti nekog Talijana koji te vodi nekamo po jednom od talijanskih većih gradova? To ti je spektakl i panična jurnjava, kakav Zagreb... U Zagrebu je zimski san na cestama cijele godine.
 

ZlatkoC4

Well-known member
jutros idem provjerit ulje cca 1500km i ulje crno. kad sam ga tek uzeo nisma mogao ocitat razinu ulje jer je bilo prozirno. jutros bas crno. kazu mi neki da su oni nakon 1000km isli na neki preventivni pregled u servis. da se javim u servis da bace oko? ovo crno ulje nakon toliko km mi nije bas normalno
Ne znam što smatraš pod crno? ali moj će evo sad okruglih 9000km pa ulje je malo tamnije ali ne crno!

Diesel motor - normalno je crno ulje i puno prije pređenih 1500 km.

@zlatko... jesi kad bio u situaciji da moraš pratiti nekog Talijana koji te vodi nekamo po jednom od talijanskih većih gradova? To ti je spektakl i panična jurnjava, kakav Zagreb... U Zagrebu je zimski san na cestama cijele godine.
A što da odgovorim dali sam bio u Italiji! dali ti je dovoljan odgovor da mi je supruga Talijanka:D
 

La Marche

Iskreni optimist
Zapravo nije pitanje jesi li bio u Italiji, nego jesi li kad morao koga pratiti kroz grad.
S obzirom na obiteljsku situaciju, vjerojatno jesi.
Onda mi tek nije jasno, pa ponavljam pitanje:
Pa kako ti je onda u Zagrebu promet brz?
Ma znam.. zapravo zafrkavaš Dedu i Mirdu.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Zapravo nije pitanje jesi li bio u Italiji, nego jesi li kad morao koga pratiti kroz grad.
S obzirom na obiteljsku situaciju, vjerojatno jesi.
Onda mi tek nije jasno, pa ponavljam pitanje:
Pa kako ti je onda u Zagrebu promet brz?
Ma znam.. zapravo zafrkavaš Dedu i Mirdu.
Ovo što sam napisao odnosi se na Hrvatsku. A šire gledano Talijani su najgori vozaći, pišem ovaj post u nadi da ga moja draga neće proćitati.:D
Poslje Talijana idu Rusi.
 

nero81

Active member
Donator foruma
5000km u guzici pa da malo iznesem svoja vidjenja. Nikakvih kvarova do sada osim sta je par puta zakasljucao. Ono sta me najvise smeta su plastika/guma iznad kontrolne table koja cvrci po neravninama, volan koji se zatrese preko kakve malo jace rupe (malo jace rupe). Radovi na cesti su u zamahu pa tih rupa i makadamskih dionica ima puno. Zujanje lijevog retrovizora i aerodinamika sa otvorenim prozorima. Nedaj boze otvorit prozor malo jace pri brzinama vecim od 60km/h. Imam osjecaj kao da ce mi se glava raspuknut. To je pogotovo primjetno kada je otvoren samo jedan zadnji prozor do kraja.



 

nero81

Active member
Donator foruma
vec sam bio u jednoj temi spomenuo da mi auto trza-gusi-trokira-ne prima gas u odredjenim random situacijama. situacijama kada idem uzbrdo. npr u drugoj radi ok, bacim u trecu i pocne gusit i trest. poznata nekome ta situacija?
 

Cutac

Prèkaroš
Meni je trokirao prije dva tjedna. Prvih 70 km puta je sve bilo super(od grada do 160 na autocesti) i onda je od 2750(otprilike(kockice :D )) do 3250 okretaja jako jako cugao.
Prvi put kad je zacugao pomislio sam da se ugasio. I tako je on cijelim putem u svim brzinama na tom rasponu okretaja, bilo da stišćem gas ili plusić na tempomatu.
Stanem na odmorištu da vidim da nije "misfire", nije, sve dobro zvuči. Dignem haubu makar ne znam što sam očekivao :D , nema ništa.
Upalim ga, krenem, cuganju ni traga i od tada nema problema. :grin:

Nero, probaj i ti vidjeti kada trza. Vidi ako ti jedna stvar djeluje u tome trenu(tipa okretaji, položaj papučice gasa).

Imaš benzinca ili dizela?
 

nero81

Active member
Donator foruma
25000 km i kad je ugrijan kad dodjem na nekakvu dugacku uzbrdicu i stisnem gas malo jace pocne trokirat. ali ne uvijek. rijetko se to desava, al u zadnjih par dana se cesce ponavlja
 
Na vrh