C4 Grand Picasso 2.0 Exclusive 2017...iskustva, savjeti, slike...

andelko

Member
....pa čak i preporuke za dobar servis ili nabavu rezervnih dijelova a sve vezano za motor 2.0 eat6 ili manual na ovom mjestu, pošto stvarno ne postoji, ili ju nisam vidio, tema za C4 Grand Picasso 2.0

Za početak malo slika mog "radnog ureda"!
 

Prilozi

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Lajkam kožu i Exclusive paket opreme! Ima li automatsko prebacivanje kratka/duga svjetla?
PS: To je BlueHDi motor? Koliko KS?
 

andelko

Member
Lajkam kožu i Exclusive paket opreme! Ima li automatsko prebacivanje kratka/duga svjetla?
PS: To je BlueHDi motor? Koliko KS?
Naravno, samo držiš gas i volan a on sve ostalo radi. Svašta sam vozio u životu ali kod ovog auta svatko tko sjedne u njega komentira ga pozitivno.
Motor je 150 ks, snage u svakom trenutku ima koliko želiš. E sad da li je Hdi ili BlueHdi pojma nemam. Neki imaju iza oznaku BlueHdi ali ovaj nema.
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
....pa čak i preporuke za dobar servis ili nabavu rezervnih dijelova a sve vezano za motor 2.0 eat6 ili manual na ovom mjestu, pošto stvarno ne postoji, ili ju nisam vidio, tema za C4 Grand Picasso 2.0

Za početak malo slika mog "radnog ureda"!
Naravno da ima tema,pa naš model je NAJBOLJI:)!Stisnete gore lijevo forumi,i onda rolate dolje do kategorije na slici......!Osobno sam mogao kupiti takav sa ful opremom,ali mi je bilo rizično kupiti vozilo iz Belgije,a malo kilometara!Tamo u par godina prave dosta velike kilometraže!Zato sam išao na opciju vozila kupljenog,i voženog u RH.....,od prvog vlasnika!
Vidim da ste iz ZG,pa što se tiče mjenjača možete otiči do Maslić servisa na dijagnozu, Cale81 Cale81 je odradio tamo servis na istom autu,i ima pozitivna iskustva!Ja sam ih kontaktirao,čine se profesionalni,i čim me put nanese u ZG.....,odradim servis!

https://www.citroenforum.hr/threads/citroën-grand-c4-picasso-cale81.9780/
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Naravno, samo držiš gas i volan a on sve ostalo radi...
To znači da ima kameru u vjetrobranu koja snima svjetla ispred sebe i crte na cesti. Pa te upozorava i na nenamjerno prelaženje istih (cimanjem pojasa iznad 80 km/h?)...
Ja sam se namučio za to ugraditi!
(y) :cool:
 

andelko

Member
To znači da ima kameru u vjetrobranu koja snima svjetla ispred sebe i crte na cesti. Pa te upozorava i na nenamjerno prelaženje istih (cimanjem pojasa iznad 80 km/h?)...
Ja sam se namučio za to ugraditi!
(y) :cool:
Da, to je kao nekakav radar! Pored svega što ste naveli još i služi za održavanje razmaka vozila ispred vas koji se može postavljati na tri različite idaljenosti.
Stalno sam na autoputu i definitivno olakšavaju putovanje.
Dobar auto.

Ako ne i najbolji.

Govorim čisto objektivno, naravno.

Pozz
Namjeravao sam kupiti Tourana ali eto stalno zahvaljujem kolegi koji me je odgovorio od te kupovine i iz njegovog iskustva rekao da je grand Picasso sa 2.0 motorom i Exclusive opremom puno bolji izbor glede prostranosti i udobnosti i cijene.
 
Posljednje uređivanje:

andelko

Member
Naravno da ima tema,pa naš model je NAJBOLJI:)!Stisnete gore lijevo forumi,i onda rolate dolje do kategorije na slici......!Osobno sam mogao kupiti takav sa ful opremom,ali mi je bilo rizično kupiti vozilo iz Belgije,a malo kilometara!Tamo u par godina prave dosta velike kilometraže!Zato sam išao na opciju vozila kupljenog,i voženog u RH.....,od prvog vlasnika!
Vidim da ste iz ZG,pa što se tiče mjenjača možete otiči do Maslić servisa na dijagnozu, Cale81 Cale81 je odradio tamo servis na istom autu,i ima pozitivna iskustva!Ja sam ih kontaktirao,čine se profesionalni,i čim me put nanese u ZG.....,odradim servis!

https://www.citroenforum.hr/threads/citroën-grand-c4-picasso-cale81.9780/
Čitam recenzije na webu za Maslić servis i nisu baš najbolje!
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Čitam recenzije na webu za Maslić servis i nisu baš najbolje!
Meni su se preko kontakta učinili stručni, kao da znaju tematiku. A i Cale81 je zadovoljan uslugom. E sad, dali se majstori izmjene, neki drugačiji posao nisu odradili dobro, ili zavisi tko piše recenzije. Kod nas u Osijeku se priča da je u Vinkovcima najbolji servis za automatske mjenjače. I da iz Europe šalju na rad svoje mjenjače. Ja ih zvao 5 puta, nikad ih dobiti.
 

Cale81

Active member
Kako te pogodi.😬 tako pišeš. Te recenzije ne piše svatko tko je zadovoljan, ali sigurno ih napiše onaj tko je nezadovoljan, tako da...
Meni je bio problem što su slomili vijak za ispuštanje ulja i dan duže je auto ostalo kod njih, ali kada sam došao da ugrade vijak (nakon par dana kada je došao iz Citroena) opet su mi izmjenili ulje bez naplate. Sad da li tu ima više za pohvalu ili pokudu 🤷‍♂️.
 
Na vrh