C4 - foto, video, recenzije, tuning, styling...

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Brdo stvari, ali taman nije neukusno pretjerivanje, felge odlične.
Vjerovatno mu je poštar najbolji prijatelj :D
 

Brrutal

New member
Pozdrav, evo upravo sam se prikljucio forumu, pa gledam moj citroen objavljen u temi, moram komentarisati 😁 Prugice su skinute, uradjeno je opet dosta zanimljivih detalja. Nesto vise o tome u odvojenom postu. Hvala na komentarima, znaci mnogo. Veliki pozdrav
 

Phantom

Drajver
ma moja noga ne odmara :D, gumeni tepih mi prekriva isti, pa nisam ni postavio još...

da ne otvaram novu temu, zna li neko postupak skidanja plastičnih poklopaca lijevo, desnog retrovizora ...
 

Phantom

Drajver
da malo dignem temu :)

difuzor


a kako bi volio imati ovaj prednji kit :p, samo musketier tuning hoće 500 eurica za njega


ovo također ne izgleda loše
 

Cutac

Prèkaroš
Ovo što je visaluteju napravio bi bio :cenzura::cenzura::cenzura:en zadnji kraj da je pod haubom neki 2.0 turbak, 250+ konja...
Ili još bolje neka 2.5+ atmosfera sa 250 konja koja se vrti preko 7000 okretaja.

Ali i dalje mi nekako c4 nije za išta vezano za sport.
 

Phantom

Drajver
Meni je to malo seljo tuning. A i inace c4 II mi nije za neki sport stayling cuning.
ovo je sve osim 'seljo tuning' , musketier tuning je ozbiljna kuća za tuniranje, koja napravi da auta izgledaju uz minimum dodatke (carbon kite, difuzore, ledice,) malo drugačiji od serijske proizvodnje.
Znači kao što ima brabus mercedese tuning serije, ovi imaju masseratije, PSA, DS-modele itd.. čitaj...
https://tinyurl.com/y2czkrbb

ja sam inače prvi protiv seljo tuninga ali treba razlikovat kvalitetno od onoga što je sa aliexpresa, wisha itd..
 

Cutac

Prèkaroš
Ovo je ko priča oko onog slijepca iz Opatije sa C4. Skupo ne znači i kvalitetno. Plus što je ljepota u oku promatrača.
 

dinko1981

Well-known member
Mozda oni i jesu renomirana firma i mozda im proizvodi zbilja jesu kvalitetni ali ovi dodaci za c4 su za moj ukus upravo onakvi kakvim sam ih i opisao..
 

visaluteju

Well-known member
jOpet cemo se posvadjati, znate da kazu o ukusima se ne raspravlja...ono sto je nekom dobro nekom drugom je seljo tuning i tako u krug

a svi svomi pomalo seljo u dusi samo neko vise neko manje :D
 

Phantom

Drajver
Ovo je ko priča oko onog slijepca iz Opatije sa C4.
da ne nastavljam fraktalnu raspravu evo sam si sebi dao odgovor a ovo gore je miješenje kruška i jabuka
ljepota u oku promatrača
Nekome je auto tvornica vrh, a nekome ne. A tako i ovo nekom je musketir carbonkit 'seljo tuning' a nekome ne, nekome je na gumama ofarbno bijelim markerom firma te iste 'seljo tuning' a nekome ne,..i mali milion takvih primjera kod svih nas :D...tako da rasprava o tome je kao ono jel časa na pola puna ili prazna

vratimo se temi :)
 
Na vrh