C4 Coupe 1.6 VTR by Kizokc

Krky

Lakerski profesionalac
Aaauuuuu..
koje osiguranje ima tip?
preporučujem ti Matića, vrhunski radi, meni je mojeg 3 puta lakiral, i nigdje se ne vidi razlika u boji..
on sve rešava sa osiguranjem, več sutra moreš iti kod njega dogovoriti termin, i kad ti procijenitelj poslika odmah mu ga otpeljaj, 24h auto ti je gotov..
ako hočeš ja pem stobom kod njega, dobar sam si s njim, odmah te vratim natrag u grad..
kod njega voze iz ovlaštenog citro, ford i pegot..
 

Kizokc

Active member
A šteta:(
sad češ morati na novo ljepiti VTR:grin:
joj Zlatko, ne biti ljubomoran kaj tvoj nije VTR :thinking:

Aaauuuuu..
koje osiguranje ima tip?
preporučujem ti Matića, vrhunski radi, meni je mojeg 3 puta lakiral, i nigdje se ne vidi razlika u boji..
on sve rešava sa osiguranjem, več sutra moreš iti kod njega dogovoriti termin, i kad ti procijenitelj poslika odmah mu ga otpeljaj, 24h auto ti je gotov..
ako hočeš ja pem stobom kod njega, dobar sam si s njim, odmah te vratim natrag u grad..
kod njega voze iz ovlaštenog citro, ford i pegot..
Euroherc ima lik osiguranje, sve je poslikano, samo moram sutra ili prekosutra dobiti otici tamo po papire. Vec su mi neki preporučili tog Matića, nisam nikad bio tamo, valjda se da dogovoriti s čovjekom, cijena me ne zanima kad ja ne plaćam. :whistling:
 

Krky

Lakerski profesionalac
joj Zlatko, ne biti ljubomoran kaj tvoj nije VTR :thinking:



Euroherc ima lik osiguranje, sve je poslikano, samo moram sutra ili prekosutra dobiti otici tamo po papire. Vec su mi neki preporučili tog Matića, nisam nikad bio tamo, valjda se da dogovoriti s čovjekom, cijena me ne zanima kad ja ne plaćam. :whistling:
Nemoraš ništa više čekat, samo idi u euroherc i reci im da ti izvid štete pošalju kod Matića, oni sa njim rade kao i Generali..
u jutro sutra otpeljamo auto kod Matića i ti nemaš sa osiguranjem ništa, samo dođeš po auto prekosutra, on sve riješava sa eurohercom, oni su ok sa isplatom štete..
ako imaš kakvo malo oštečenje ili ogrebotinu od prije, pod taj račun ti Matić besplatno to riješi.. pa da vidiš kak meho lakira na prijelaz po pola blatobrana :D
 

Kizokc

Active member
Evo sutra idem po auto kod limara bude gotov, pa odmah drugi dan ide na mini servis, filter kabine sam zamjenio sam neki dan, a ovo ide sve gore:

Ulje
Filter ulja
Svijecice
Filter zraka



I onda teraj u petak na tehnički ;-)
 

Krky

Lakerski profesionalac
da je vise tako kvalitetnih lakirera...
Èovek je stvarno maher, zna svoj posel..
Meni je 3 puta lakiral moj c3, prvo lijevu stranu pa za 6mj komplet prednji kraj sijelu desnu stranu i zadnji branik, i sad opet zadnji branik..
ostala mi sad samo zadnja hauba i kroh.. :D
moram sad kad budu vjetroviti dani jedan crijep da mi sa kroha kuče padne na kroh auta i odbije se i okrzne malo zadnju haubu.. :D:D
kizo sory na of topiku.. :D
 

Kizokc

Active member
Hvala Hvala, evo sad je auto u HAK-u kod mojeg majstora, mjenja se ono sve što sam naveo, poslije 10h idem po njega... :cool:
 

Kizokc

Active member
Sve riiešeno, servis i tehnički prošao ko od šale. Jedino mi je puknuta ona gore na mašini cijev (Uljni odušak) to sam si u Krivaku naručio novo, cca 300 kn. Pa da i to zamjenim i onda amen!
 

Kizokc

Active member
Vidim danas auto parkiran kraj vulkanizera :D
El to gume, ili nekaj od kozmetike? :D
Budu ušle gume gore na moje 17" alu , ali tek u utorak mi dolaze naručene su.
:whistling:

Evo danas sam si bio sam svoj majstor i zamjenio puknutu cijev uljnog oduška.

Ovako je to izgledalo prije:



Ovo je prilikom skidanja stare:



Ovako izgleda nova nema zamjenske za naručiti, ovu sam platio original iz Citroena 390 kn.



I finalni proizvod nakon montaže:

 
Na vrh