C4 by me

dinko1981

Well-known member
Evo nakon 10ak dana i par stotina km mogu reci da je uspjesno zavrsena saga sa termostatom i brtvom kucista filtera ulja. Puuuno zivciranja i kompliciranja za nesta sta bi trebalo biti jednostavno i brzo ali to je valjda cijena koju moramo trpit prilikom servisiranja novijih auta. Na staroj reno thaliji sam plasticno kuciste termostata promjenio za 15min i 60kn a originalni termostat je valjda vjecan jer je trajao 260tkm i otisao je skup sa autom novom vlasniku. Kada ponovo dobijem motivaciju da nesta serafam planiram promjenit novu ekspanzionu posudu, cisto zbog estetike jer nije pretjerano skupa.
 

dinko1981

Well-known member
E i mala napomena za sve vlasnike c4II, sa vremena na vrijeme provjerite kakva vam je minus klema na aku, moja je bila grozno oksidirala a nista se ne vidi dok se ne skine pokrov. Mozda je to i zbog vode koja curi ispod sajbe a takodjer mozda je to bio i uzrok mojih fantomskih gresaka vezanih za airbag.
Šta je trenutnoj posudi?
Mutna je i sva ruzna
 

dinko1981

Well-known member
Na Aliex-u ima xy prodavaca koji isti proizvod prodaju pod svojim imenom tako da pitaj boga tko je izvorni brand. Sve radi jer je tipski model namjenjen iskljucivo za c4II, a ovo je najjaca verzija jer nisam htio riskirat sa manje rama i slabijim procesorom
 

Cutac

Prèkaroš
Ajd, čut ćemo se za vikend ili kad ti paše.

Ja već dugo planiram staviti kameru, ali cijeli retrovizor mijenjati, a ne znam koja baza ide.
 

Milosh

Test
Ima nekoliko najvećih proizvođača, zapravo brendova (a pretpostavlja se da to sve izlazi iz samo par fabrika), i uvijek je bolje uzeti te brendove jer nude koliko toliko ispeglan softver, podršku i svoju i u vidu velikog broja korisnika. Ti brendovi koje ja znam su Joying, Eonon i Pumpkin. I mislim da oni svi imaju svoje službene online shopove, aliex trgivine i eBay trgovine.
 

dinko1981

Well-known member
Ima nekoliko najvećih proizvođača, zapravo brendova (a pretpostavlja se da to sve izlazi iz samo par fabrika), i uvijek je bolje uzeti te brendove jer nude koliko toliko ispeglan softver, podršku i svoju i u vidu velikog broja korisnika. Ti brendovi koje ja znam su Joying, Eonon i Pumpkin. I mislim da oni svi imaju svoje službene online shopove, aliex trgivine i eBay trgovine.
A stvarno neznam detalje, jedino sto sam primjetio da je prije nekoliko godina bio model koji je imao drugaciju masku i takve verzije manje vise nema nigdje, sada su samo ovakvi i poprilicno sam siguran da je samo jedna tvornica za sve te brendove jer nema bas puno c4oki na trzistu da bi ih radili u vise tvornica, a mozda i grijesim.


Ajd, čut ćemo se za vikend ili kad ti paše.

Ja već dugo planiram staviti kameru, ali cijeli retrovizor mijenjati, a ne znam koja baza ide.
Javi kad budes htio pa se vidimo, meni je zbog posla tesko planirat unapred
Imam jos puno caka za prokuzit ali evo prvi updejt za android
Novi luncher da to malo bolje izgleda



Sve tipke su u funkciji ali neke i nisu bile 100% logicne pa sam sve ponovo reprogramirao, jer kad promjenis jednoj funkciju onda moras i sve ostale ili potvrdit ili isto promjenit. Tako mi je volan sada 100% u funkciji nakon sto sam isti zamjenio za onaj sa dodatnim tipkama za telefon. Telefoniranje i slusanje glazbe preko bluetotha funkcionira odlicno, zvuk je po meni bolji i ima veci raspon podesavanja.
Mane; prijem radio stanica je losiji i to cu pokusat poboljsat sa pojacalom za antenu, android radi samo sa datim kontaktom, nakon dizanja sustava ja bi volio da mi se automatski aktivira radio aplikacija ali to nism uspio rijesit i za sada koristim tipku na volanu kao precac za to. Ako netko ima kakvih dobri iskustava i savjeta sa slicnim uredjajima nek se javi
 
Posljednje uređivanje:

dinko1981

Well-known member
Posto ovaj moj android ima izlaz za subwoofer napadaju me neke ideje ta to iskoristim. S ciljem da minimaliziram gubitak prtljaznika isao bi na tvornicki denon ili neki drugi tipa bose sa nekog drugog auta a da fizicki stane u bok. E sad pitanje dali se njihova pojacala(tvornicka) uopce mogu spojit na ovaj moj android uredjaj i dali to sve uopce ima smisla?
 
Na vrh