C4 by me

Ax boy

Well-known member
Ooo dinko,opaaaa vidi crnca malog, jel hosovac C4 hahahahaha šala naravno. Nego lijep je i kvalitetna mašina pretpostavljam.Kaj ona puca u kadru s citroenom, svašta si je dopustila vidim uhhhhh užas. Citroeni su ipak iznad takvih puca heheheh. Opran fino uglancan sjaji se,kad je moj bio takav,hmm prije tjedan dana hahahhaha. Negooooo dobra ti je ova za tehnički hahahahahaahhaha majstor misli da čim je Citroen mora biti dobar,i ja sam se tješio tako, nažalost poznavajući njih, prije bih kod golfa, mečke ili sl. rekli takvo što majstori barem u kontinentalnoj Hrvatskoj. Kako taj 1.4? Jel vuče Dinko?
 

dinko1981

Well-known member
Tuce a nece da vuce...😁 Sve zavisi sta ocekujes od motora, ja ne ocekujem nista posebno pa se onda niti ne razocaram.
 

dinko1981

Well-known member
Jucer mi se upalila lampica od airbaga zajedno sa porukom na displeju. Procackao i nasprejao kontakte ispod sjedala, problem rijesen. Zaista mi nije jasno da se isti problem javlja kod svih generacija automobila od oni prvih sa bocnim jastucima pa do najnovijih, zar zaista nemogu napravit te konektore kvalitetno?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
A vjerovatno su ih naručili milion, pa da ne naručuju još toliko... :D

Ali svaki električar bi ti trebao moći to zamjeniti s boljim konektorom u par minuta
 

dinko1981

Well-known member
Bio jucer u zg pa stao usput u buzinu u firmi Kipor stroj da nabavim zalihu ulja za zamjenu i nadoljevanje 😬. Total mc3 5l 187kn i jos 1l 41kn.
 

dinko1981

Well-known member
Danas mi se pojavio problem sa podizacem na vozacevim vratima, staklo se spusta normalno ali se zatvara u pomacima od cca 5 cm i za svaki daljni pomak moram povuci prekidac dok se ne zatvori do kraja. Napravi sam bsi reset i rastavio prekidac i pocistio kontakte ali nista se nije promjenilo. Sljedece sto mi pada na pamet je posuditi od nekoga taj sklop prekidaca za probu jer neznam koji bi jos uzrok mogao biti... Ako netko ima kakvu ideju (ili c4 i 10 minuta vremena)nek se javi.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Probaj spustit prozor do kraja i držat tipku tako 5sec ako se nevaram pa podignuti do kraja i držat i tako da mu resetiraš krajnje položaje! Mislim da tako nešto treba uradit 😉
 

Cutac

Prèkaroš
Zemljače :D, di si ti radio šajbu?
Mene je pogodio kamen u vozačevo staklo i okrhnulo ga pa bih to popunio.

Ili ako netko drugi ima prijedlog gdje da to napravim, staklo je duplo pa košta 2800 kuna, to svakako želim izbjeći.
 

dinko1981

Well-known member
Mankas, 1800kn ( sajba i montaza) original Saint gobain ( bez citroenovog znaka) za verziju sa senzorom. Ali bocno bi na tvom mjestu potrazio rabljeno.
 
Na vrh