C4 by "m.goran73"

Pozdrav...
Evo prošlo prvih mjesec dana i 1700 km (gradske vožnje)...
Potrošnja se vrti oko 6,5 - 8 l,ovisno koliko mi noga teška taj dan.
Auto kao auto je super. Posve druga prića od stare C4-vorke(ponavljam se). Dakle nema nikakve čudne buke,pali iz prve,panoramski krov ne curi,kima radi savršeno,navigacija pokazuje tamo gdje jesam,elektronika je na mjestu...itd...itd. Da malo pokvarim dan onima koji su do sada dosta pisali protiv C4-vorke i Citroena općenito.
Uglavnom i dalje su utisci :);):grin::D:hello::aplauz::stovanje::eek:dlicno::palac-gore::euforija:
 
Evo samo da se javim... 2 mjeseca,3400 km i ... radi kao sat!
:hello::palac-gore::euforija::palacgore::aplauz::stovanje:
Svima koji razmišljaju o C4 ... samo naprijed!
A zlobnicima :boks:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Evo samo da se javim... 2 mjeseca,3400 km i ... radi kao sat!
:hello::palac-gore::euforija::palacgore::aplauz::stovanje:
Svima koji razmišljaju o C4 ... samo naprijed!
A zlobnicima :boks:

Koliko su te podplatili za ovaj post LOLLOL:D
 
Dajte dečki...i sami znate koliko je njih bilo na ovom forumu (i još je) protiv C4.
Kada sam naručio bilo je negativnih priča,a i poslije...francuzi ovo,francuzi ono,novo a nevalja,novo a kvari se itd,itd...
Btw. ako znate nekoga tko bi za reklamu platio ili odradio prvi servis pošaljite broj :whistling:
 

Marko

Well-known member
Kume, nitko nije protiv nikoga ovdje, niti "osobno" niti protiv marke! :wub:
Većina koja piše o nedostacima i kvarovima bilo kojeg modela Citorena piše jer smatra da nekaj nije dobro izvedeno i da je manjkavo s ciljem da skrene pozornost na to kako se nešto moglo uraditi bolje i da se vlasnici istih modela na temelju iskustva - savjetima međusobno pomažu. :D

Ps. Ne znam kak zvuči ova rečenica i dali ste shvatili smisao, jučer je bila pijanka pa mi nejte zamjeriti ako je nedorečeno... Fala.
 

nitrozg

Member
pa ja sam skužio i nije mi nedorečeno. Pa to i je cijeli smisao.
ja velim kak me heeebe neki vrag oko nečeg, onda mi odgovori neko drugi da i njega, i znam da nisam Pale sam na svijetu i da neko suosjeća s problemom koji se uvijek nekak riješi
baš je cool kad nisi jedini koji ima problem.
 
još je više cool ako nemaš problema, kao što forumaš m.goran73 nema :)
Hvala!!!
Izgleda da se samo mi iz "lega" grada razumijemo ili imamo drugih večih problema,pa ih netražimo u zujanju,manjku rashladne tekučine,kasnom ili ranom aktiviranju brisača i sl... hvala bogu pa se još nitko nije javio da mu je otpao mjenjač ispred salona ili zaribala mašina na prvih 150 km.
Dajte budite objektivni,99% problema na NOVIM autima se rješavaju odmah u garantnom roku i trebalo bi nas baš biti briga jer neplačamo.
I da ZADOVOLJAN sam sa svojim C4,ako netko ima nešta protiv neka vozi ukočenog Golfa...

pa ja sam skužio i nije mi nedorečeno. Pa to i je cijeli smisao.
ja velim kak me heeebe neki vrag oko nečeg, onda mi odgovori neko drugi da i njega, i znam da nisam Pale sam na svijetu i da neko suosjeća s problemom koji se uvijek nekak riješi
baš je cool kad nisi jedini koji ima problem.
da...a mnogi prave problem gdje ga nema!
 

Runner

Member
vidjeh danas pilu, čini mi se svježe opranu :) i začudio sam se, nije vrag da su zimske gume već dolje? :surprised:

ja bome još ne dam zimske šlapice dolje, iako jedva čekam skidanje ružnih čeličnih šlapica, i stavljanje ljetnih aluminijskih "japanki" :)
 
vidjeh danas pilu, čini mi se svježe opranu :) i začudio sam se, nije vrag da su zimske gume već dolje? :surprised:

ja bome još ne dam zimske šlapice dolje, iako jedva čekam skidanje ružnih čeličnih šlapica, i stavljanje ljetnih aluminijskih "japanki" :)
Prevarilo me lijepo vrijeme(danas snijeg.jbg)...našao ekser u zimskoj...pa pomislio kada već idem kod vulkanizera da obavim sve. Kad ono...
(Uglavnom...NISAM MOGAO TRPITI VIŠE ONE ÈELIÈNE) :doh:
 

Runner

Member
Prevarilo me lijepo vrijeme(danas snijeg.jbg)...našao ekser u zimskoj...pa pomislio kada već idem kod vulkanizera da obavim sve. Kad ono...
(Uglavnom...NISAM MOGAO TRPITI VIŠE ONE ÈELIÈNE) :doh:
danas još gori snijeg, tako da danas predlažem da C4 odspava :hm:
 






Evo malo svježih slika...
Prošlo skoro 4 mjeseca,5500 km...radi kao sat!
Nema se što puno pričati toči i vozi. Novo je novo,još kad je vlasnik realan i zadovoljan,nigdje kraja.
Uživajte u svojim Citračima :whistling:
 

linkres

New member
Ma bolje i bez ratkapa nego neke da uruže auto!Ma evo proljeća pa će alu nazad a za šarafe u Ljubljani u servisu kažu da su dobri i od alu felgi!!
Ja koristim na čeličnim i na alu felgama ove od alu felgi s šajbicama.:)
 

ZlatkoC4

Well-known member
Ja koristim na čeličnim i na alu felgama ove od alu felgi s šajbicama
Ja sam uz čelične naručio odmah i šarafe tako da se ne zezam sa podloškama, ima razlike u dužini šarafa i konusu. Ali može i tako kako si naveo.
Samo mislim kad se ima za dodatne felne da se može onda i orginal šarafe stavit i miran.:grin:
 
Na vrh