C4 by "m.goran73"

Zmix

New member
Bi-tuner je izum koji skenira područja frekvencije radio-signala i to istovremeno na vertikalnoj i na horizontalnoj razini što rezultira kvalitetnijim prijemom radio programa.!
Grešiš... ovaj, siiilno grešiš, sinak!
Radio bi tjuner al' ne može! Neka je greška... ROFL

Gorane, čestitke na autu i u zdravlju da ga voziš. :cool:
 
Našao sam podatke o promjenama linije C4: C4L i redesign C4 Aircross.
Nisam našao podatke o redesignu C4 II.
Nisam ni ja pronašao podatke o skorom redizajnu,ali sam malo prije bio na službenom konfigratoru i više nema u ponudi C4 Exclusiv i sada se spominje C4 Medveščak 2. Auto kakav sam ja naručio više nije moguće iskombinirati,a i cijene su malo veče... Greška ili su počele neke promjene?
 
Sad im moraš visit nad glavom, ima samo još par dana do Božića!
Visio Matija,visio cijeli dan...u 16 sati dobio papire za kredit,u 17 im već vratio...
Ja sam svoje odradio! Sada samo trebam moliti da onaj u Zagrebu koji pušta pare vjeruje u Božić i ostale ljepote koje idu uz njega pa možda i stvarno bude u ponedjeljak. Ako ne u četvrtak se vidimo negdje na cesti...
Bitno da je kreda prošla,papiri ovjereni (960,00 kn bilježnik),auto ide u pripremu za isporuku,pripremljeno osiguranje i kasko...a još tih par dana će proči. :cool:
 
Evo napokon par slika...
Uglavnom auto je super. To je sasvim drugi auto u odnosu na stari C4 koji sam vozio 7 godina. Kao da ga je drugi proizvođač radio. Do sada sam prešao malo km pa još nemama prave dojmove osim vizualnih...i mogu sa sigurnošću reći da je auto puno "tvrđi" od prethodnika.
Navigacija je super i u kombinaciji sa automatskom klimom i panoramskim krovom stvarno daje drugačiji dojam. Klima radi perfektno i kabina se brzo ugrije. Posebno mi se sviđa što mobitel mogu spojiti sa audio sustavom tako da više nema kršenja zakona. :)
Jedino još nisam otkrio kako se pauzira CD prilikom izvođenja glazbe!?











Danas je dobio i zimske gume(gratis od salona)...
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh