C4 2.0 hdi exclusive

smmania

New member
Pozdrav evo da predstavim i autic
Družimo se od 2012 kupljen je nov u Ark Miheliću,broji trenutno jadnih 45000 km samo

od opreme sve osim panorame i full kože

evo i slike





 

markan1000

Well-known member
nedavno je bio još jedan na forumu, crveni, čak i zainteresiran za prodaju. Ali nestalo ga. Uglavnom, prekrasan je...
 

visaluteju

Well-known member
Koliko konja ili kilovata ima taj 2.0 ? Koja mu je neka prosjecna potrosnja ?
Iako se ovaj 1.6 po pričama pokazao pouzdan (bar sam tako cuo za ovu verzija u mom c4 od 92 konja) taj tvoj 2.0 mi zvuci bas moćno naspram 1.6 :) :)

Ljijep je, svidjaju mi se feluge!
 

smmania

New member
ovako radi se o motoru 2.0 hdi sa 110kw... pred mjesec dana sam odradio veliki servis čisto radi sebe(remenje,španeri ,pumpa vode,antifriz itd)od problema jedino šta je bilo su baloni (digla se boja) na haubi (dobio sam novu,pod garancijom pred mjesec dana) ... planovi su eventualno još eibach opruge i poništit dpf te chipnut ga...
ono šta mi se ne sviđa na autu je audio reprodukcija zvučnika,cooper iz 2004 je za ovo govneto audiofilski auto....i to moram riješit

potrošnju nit ne pratim pošto netroši ništa naspram bivšeg auta volva s60 t5
 

smmania

New member
nije denon ,serijalović koji dolazi sa rt6 navi....

imao sam na alfi bose i niš spektakularno nije bilo tako da nisam htio to....
 

Cutac

Prèkaroš
Sad čekaj Doomsa da se raspištolji sa linkovima :whistling:

U ovom autu je veći problem izolacija jer buka ceste i vjetra dosta remeti tonove.
Ne znam jel tvoj exclusive ima neku dodatnu izolaciju kotača(jedino ako imaš filc oplate blatobrana - jel imaš?), ali ako nema, nemoj kao ja samo staviti zvučnike nove, trebao bi staviti zvučnike sa pojačalom i sub.
 

Doomsday

U prolazu...
Dooms se neće moć raspištoljit s ničim još bar misec dana, dok sezona skroz ne zamre... :meh:

Ali napisano je poprilično toga, potraži malo, po temama od par C4, i još na par mista, pretraži postove... ;)

Nađe se tu svega i svačega... :weeabooface:

Valjda... :cool:

:D
 
Na vrh