C4 1.6 HDi 68/92 BVM COLLECTION - White

vborovic

C5 modifikator
Hvala bogu da postoje, svaki RT6 (eMyWay) ih ima ugrađene (2+2 teme, prve dvije obično budu dostupne, druge dvije skrivene) ... samo je caka u tome da li su dostupne preko izbornika ili ne (ovisi o implementaciji, odnosno autu u koji je ugrađen uređaj) ... ne znam sad napamet, ali mogućnost odabira bi trebala biti pod Configuration -> Display configuration ... budem provjerio sutra na svojem ujutro

EDIT: Kako sam naveo u prethodnom dijelu, još fali jedna razina na kraju, Choose colour ... ja imam na raspolaganju dva stupca, jedan za teme (astral grey, sweet habana, dark blue, techno vibe) drugi za navigaciju (day mode, night mode, auto day/night).
 
Posljednje uređivanje:

NodiSa

RajvoSa
@ NodiSa - Gledajući instrument ploču i navigacijski ekran, zašto si ne promijeniš temu na navigaciji, trebala bi biti jedna sa plavim nijansama (pa da bude više usklađeno)? Ili ti se ne sviđa, ako si već isprobao moguće kombinacije? Jer ova koju imaš sada je default ...
@vborovic druze, jesam na pocetku sam naravno iscackao sve pa i boju odnosno temu... Na prvu mi se nije dojmila pa sam i vratio na default...
Evo jutros slikano kako izgleda



A ova plava baca na FC Zeljeznicar a ja nekako vise volim Bordo ==>>> FC SARAJEVO :hm::)

Evo pa nek i ostali vide kako izgleda i default tema

 

vborovic

C5 modifikator
Ja te uputim na alat, a ti radi s njime što hoćeš:

http://mira308sw.altervista.org/en/index.htm, traži RT6_MiraScripts ... skripa (odnosno sustav skripti) funckionira na način da emulira update FW-a, samo što ne radi update, nego čitanje/pisanje direktno u uređaj ... N A P O M E N A: krivi korak ili parametar može trajno zeznuti nav uređaj, i nema tog električara koji ga bude vratio u život (bez korištenja nekog drugog polu-ispravnog RT6 kao donor uređaja) ... skineš si parametre na stick, urediš sa DatExplorerom (ručno aktiviraš 2 skrivene teme), i onda opet sa stickom do auta da mu pošalješ nove podatke, reboot RT6, i voila ... upućujem te na Google i MiraScript kao pojam, ima više nego dovoljno materijala i primjera ... zaboravi na neke posebne skrivene funkcionalnosti, pored te 2 teme, eventualno se može dobiti ekran koji prikazuje temp/tlak u gumama, i manje više to je to ... ostalo je na razini fine-tuninga vrijednosti (razina zvuka, parking senzori, brisanje cache-a, itd.).

E sad, ako se osjećaš avanturistički, dok sve pribaviš, javi se na PM (kao i bilo tko drugi koga zanima, ne želim pisati riskantne korake javno svima, pa da me netko radi svog previda poslije lovi kako sam mu zeznuo ne-baš-jeftin nav uređaj).
 

NodiSa

RajvoSa
Dok ne sjedne i napisem par rijeci o ovih cca. 3000 obigranih kilometara evo par slikica...

Parndorf Outlet i jedan sjajan primjerak DSa


Radi tempomat fino :palac-gore:


Malo smo pobrže vozili :aplauz:


Ovo je prosjek na povratku... :eek:dlicno:


Sutra/prekosutra pa rijeci vise...

P.S. Jako me interesuje kako je prosao skup na koji stvarno nisam fizicki mogao stici a jako sam zelio... Nadam se da slijedece druzenje ne fulim a nikako da naberem tih magicnih 100tinu postova da mogu i galeriju slika vidjeti!!!
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
MOćda je godina dana došla prije kilometraže? Ali neka... bolje i na 10 mijenjat nego čekat 20000.
 

NodiSa

RajvoSa
Ne, Ne... Naglasio sa prva promjena, da malo isperemo nov motor kako se razradio... A za ostale intervale ste u pravu...
 

NodiSa

RajvoSa
Prosle subote relacija Sarajevo - Busovaca - Sarajevo, magistralnim putem...



Iako me u zadnjih par sedmica auto malo nervira... nesta mi lupka odozada, bar se meni tako cini... i evo auto je trenutno drugi put u servisu...
Nije iz gepeka nista garant - provjerio par puta pa cak i neke spuzvice stavio...
A lupkanje se pojavljuje NE nikada na pravim rupama vec na blagim pregibima i neravninama...
Ovo me izludi jer sam pravoooooo osjetljiv na ovakve musice!!!!
 

liberty

Well-known member
a moguće i da je do stražnjih amortizera
barem je meni tako bilo na c3 2011. nakon pređenih cca 10.000 km
pa su mijenjali stražnje amortizere u garanciji
 

ZlatkoC4

Well-known member
Motor nije jer su svi ovi novi podmazani tvornički. pregledaj blatobrane dali ti drže čvrsto kopče i da ti u rezervnom kotaču nešto ne skače. također ratkape. itd.
 

c4 power

New member
99% treba podmazat nosač motora. Jedino mi nije jasno da od 2011g nisu promjenili neki materijal ili cijeli dio da se to ne događa. Doduše, ja sam podmazao negdje na proljeće 2013 i do danas sve normalno radi tj. ništa se više ne čuje.
 

NodiSa

RajvoSa
Kazu, nisu nisaci jer na sebi imaju vac neku bijelu mast iako sam ja no to prvo pomislio.
Navodno one zadnje obloge/plastike na 5 vratima, fakat kad su ih poskidali i vozili se naokolo ne lupka nista. Nesta su podmetali ali i dalje nije rijeseno. Ovo mi bas kvari cejf i uzivanciju u relativno novom autu. Pokusacu se ja pozabaviti sa nekim spuzvama.
Ipak hvala svima na komentarima iako ja necu odustati od podmazivanja i nosaca...
 
Na vrh