C4 1.6 HDi 68/92 BVM COLLECTION - White

ZlatkoC4

Well-known member
(lijevi jog kotačić, dok auto stoji)
ne nikakav kotačić. već imaš gumb menu onda ideš po izborniku ljevo desno što trebaš pa tipku ok pa opet izbor čega hočeš itd. ekran c je kod mene odi na pdf na citroenu pa češ vidjeti. a mogu i poslikati ako hočeš.:grin:

Jabukica koja korektno radi uparena sa audio uredjajem
Neko ti je odgrizao dio jabuke:D

Auto je :stovanje::palacgore:
 

ZlatkoC4

Well-known member
dešava se ali što češ i mene nekad sve to skupa zbuni ovisno o opremi različiti ekrani različite funkcije itd.:grin:

Nego što radiš u nedelju da nam se priključiš na šoderici:D
 

NodiSa

RajvoSa
Felge, felgeeeeeee
Malo sam gledao po oglasima za felgice...
Negdje sam naisao na podatak da za C4 dimenzija za 16“ 205/55/R16 91V dimenzije: 7J 16 CH4-29

Nude se ove

ali dimenzija 16" 4X108 6.5JX16 ET 41,5

Da li ovo pase s obzirom na razlike a iskreno ne znam sta je ovo ET.

i druge

na nekom starijem C5 su trenutno i dimenzije 4x108 205x55 r16ke

Slobodno i misljenja i kako mislite da bi legle ove neke koje nisu oriđiđi jer ih kod na fakat nema u ponudi...
Sve podatke sam copy/paste
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ove gornje felge su super, ali ti ne pašu jer su od forda :whistling:...mislim, idu one gore ali onda moraš nabavit distance i duže šerafe jer ti ne odgovara ET ( što je ET veći, felge idu više prema unutra i obratno, što je ET manji idu prema van )

Ove donje od c5 bi po svemu pasale, al meni osobno djeluju previše "prazno"...al o ukusima se ne raspravlja :p:D
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
NodiSa, ovakve Fordove imam na Focusu. Izvrsne felge, a još ako ih uspoređuješ s ovim ispod, koje su očajne, što se mog ukusa tiče, onda su još bolje. :cool: Ako ti je ili-ili odluka, onda ove Fordove uz distancere i nove šarafe je moja preporuka. ;) Nagađam i da su bitno kvalitetnije izrade. Fordov znak se lako skida, a možeš ga lako zamijeniti s Citroenovim. Imaš naljepnica za sitan novac po eBayu.
 

NodiSa

RajvoSa
Za znalce, koliko brzo/sporo Vam se pali ekran RT6 (navigacija) u autu. Ne mogu da ga skontam, jednom se upali odmah, drugi put malo sporije a jutros recimio pravo sporo...
Ovo pravo sporo se odnosi na predjeni put od cca. 200 metara od paljenja auta.
Da napomenem da je kao prikaz ekrana bio podesen radio...
 

NodiSa

RajvoSa
E bas se tako i ponasa...
Cak sam isao pratiti da li je mozda sistem od zadnjeg paljenja pa koliko je vremena proslo... - Nije
Onda kontao da nije mozda do varijante sta je na prikazu ekrana, npr. trazi satelita za Nav... - Nije
Reko da mozda ne iscitava mape foldera na USB-u - nije
i jutros ga ostavim na radiju i kad sam izlazio iz garaze ma upika ga odmah, trenutno... ugasim auto da zatvorim i zakljucam garazu i na paljenju mi se desi ovo do sada i najduze cekanje...
 

NodiSa

RajvoSa
Neki dan mi ispade na ebay-u da uzmem ove plastikice za fiksni dio bravice vrata... cijena je pravo bezveze pa reko hajd da vidim, pravo dobro izgleda...



Prije


Poslije
 

NodiSa

RajvoSa
Evo ga, to su te...
Kod:
http://www.ebay.com/itm/Door-Lock-Protective-cover-Door-Lock-Buckle-Cover-Fit-for-Citroen-C4-C5-/121671451145?hash=item1c542f0209
 
Na vrh