C4 1.6 HDi 68/92 BVM COLLECTION - White

NodiSa

RajvoSa
Vikend se iskoristio koliko je vrijeme dozvolilo. Uglavnom dojmovi su jeako jako pozitivni i nakon recimo 200tinjak kilometara. Uspje sam malo i van grada izaci na magistralu te bijelu ladju probati i na otvorenom - sve 5+.
Evo par slicica unutrasnjosti gdje veliki displej daje neki pravo dobar osjecaj i šmek...

Nakon preuzimanja i prve gradske voznje...


Nocna varijanta sa Navi...


Otvorena cesta i gustanje...


Na kraju ovaj nevjerovatan podatak od 1420 km voznje sa ovo corbe u rezervoaru. Znam da je ovo neki prosjek prosjeka ali opet meni koji je sa bezninca presao na dizela cini se nevjerovatnim, zato sam i slikao :)

Odlicna stvar je i Connecting Box odnosno povezivanje sa telefonom, javljanje sa volana ;)

Kad se vrijeme popravi, prestane padati ova dosadna kisurina, uradim i par vanjskih pa postavim.

DoSlusanja...
 

ZlatkoC4

Well-known member
baš tako ništa što malo euriča nemože napraviti. :grin:
mene ne pati taj zaslon, jer nema neku posebnu fukcionalnost, osim navigacije. A to samo već raspravili da mi ništa ne znači. nav uređaj je jedino ljep kao detalj u autu nić drugo:grin:

jedino što mi čudno da uz ovu opremu nema i alu felne:confused:
 

ZlatkoC4

Well-known member
još parkirnu kameru da.:aplauz:
ali tv što da gledam u vožnji crnu ružu:D
tv u autu ili vdeo za vozača je pogubno. ali na zadnjim sjedalima za putnike ok:grin:
 

NodiSa

RajvoSa
Ekran je jako zanimljiv i daje poseban filing unutrasnjosti, nije neka prijeka potreba jer svi imamo neke navigacije na telefonima ali kad je vec dosao spakovan, Hvala im...
Necete mi vjerovati da sam u Sarajevu vidio samo jedan C4 sa Alu felgama i vidio sam da sa strane pise a i ima opremu Exkluziv (ako se ne varam), zato sam negdje u prvim postovima i spominjao Vase Alu felgice. Al i to se zbavi za neke Eurice hehehehe...

Pitanje: pritisak u prednjim/zadnjim gumama, koji je kod vas, iste gume 16ke???
 

NodiSa

RajvoSa
Legao je i Mini USB koji se u ovim trenutcima upravo puni/šibica muzikom :);)


___________________________________________________________________

Usput @ZlatkoC4 Hvala na odgovoru... sa novim pitanjcem!!!
Negdje su se spominjale polifone melodije za zmigavce i ostale zvucne efekte... Da li je to vezano uz opremu ili ???
Evo kako izgleda moj SETUP ali nigdje nisam vidio opciju za izmjenu zvukova...

 

markan1000

Well-known member
ako se ne varam jer već neko vrijeme nisam mijenjao zvuk žmigavaca, to bi pod "define vehicle parametres" trebalo biti, pa onda "choice of soundes" ili tako nešto
 

pokra89

Well-known member
svaka cast na autu, sretno i puno kilometara. javi se ako ikako budes dolazio put juga/hercegovine, a i ja prilicno cesto idem u saraj'vo, pa...
 

ZlatkoC4

Well-known member
vjerovatno vezano za opremu
upravo tako u uputama piše za kompletnu opremu ali nigdje ne piše definirano što tvoj auto ima ili nema.

Kod mene se ide na
personalisation-configuration zatim
Choice of sounds i tu onda ima za izbor četiri zvuka.
 

vborovic

C5 modifikator
@ Zlatko - ali ti to radiš na ekranu instrument ploče, jel tako (lijevi jog kotačić, dok auto stoji)? Onda eMayWay nema veze s time ...
 

NodiSa

RajvoSa
Foto...

Vozilica se oprala pa evo i par slicica... :cool:

VANJŠTINA





Jabukica koja korektno radi uparena sa audio uredjajem



UNUTRAŠNJOST




GUME/RATKAPE



:)
 
Na vrh