C3 vozi snorky-a

snorky

New member
evo da pokažem svog :) "6 dana" starog . ima cca 138tis km. 1.4 hdi iz 2005. pošto nisam neki zahtjevan vozač zadovoljen sam s ovim aftom. evo slikica


 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
na slikama i izgleda kao da je samo 6 dana star :D samo ga ti pazi i mazi
 

snorky

New member
hvala na željama... autić fino tera... jel vama škripe vrata? niža kvaliteta vrata normalna za ovu klasu prometala?
 

Krky

Lakerski profesionalac
:D je i meni škripe šoferova vrata, do prvog zuba ne, a kad ih gurnem u drugi zub odnosno otvorim do kraja onda zaškripe, probal sam wd-om, uljem, tovat mast ali ne pomaže :D
kad pada kiša zanimljivo je da onda ne škripe..
budem kupil novi pant koji zadržava vrata, mislim da nebi smel biti skup..
 

Yukio

Member
meni ne škripe ali kada ih zatvorim, lagano lupim, tada se u autonabiju i jako se čuje udarac. Vjerojatno su malo pala pa ne udare u gumu karoserije potpuno.
I pri otvaranju se čuje kao da nešto u njima visi i to klapa. Nešto tipa kao da čep boce u prostoru di se staklo spušta
 

snorky

New member
malo obratio pozornost na vrata auta iste klase drugih proizvođača... i sva su "loša" , jednostavno kolko para toliko muzike. nema onog "premium" zvuka :D .

nego jel ima negdje na netu za skinuti knjizica s uputama za korištenje i objašnjenjima za c3 1.4hdi? ne znam ni koji paket opreme ima afto, ne pise nigdje ,a nemerem se regat na onu stranicu, traži me neke podatkeo firmi bla bla...
 

Krky

Lakerski profesionalac
meni ne škripe ali kada ih zatvorim, lagano lupim, tada se u autonabiju i jako se čuje udarac. Vjerojatno su malo pala pa ne udare u gumu karoserije potpuno.
I pri otvaranju se čuje kao da nešto u njima visi i to klapa. Nešto tipa kao da čep boce u prostoru di se staklo spušta
Daju ti se vrata na onim šarafima na pantima poštelati gore dole, pa za 1 do 2mm ih digni, ili ja bi čak sa čekičom za 1mm onaj klin na štoku klopil prema dole..
 

Yukio

Member
ja sam nedavno promjenio diskove i pločice na prednjim kotačima, mislim oko 690 kn komplet dijelova od TRW-a.
A ruke ti dođu od 100 kn pa do nebesa, ovisi kod koga ideš
 
Na vrh