C3 Picasso by Oen

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Da,morat ćeš lakirat..
Ništa te ne košta da pitaš čoeka :whistling:
Adresa ti je: VII Retkovec 16a..tel: 098/ 941 7651
 

ante66

Active member
Bas mi je zao , nisam se htio hvaliti , ali na Staru godinu sam pogodio stup od javne rasvjete kad sam isa u rikverc, malo zacasa branik.Nije puno ali nervira.

Oven , to sta sam i ja zadera auto , mislio sam te utjesit. Cuj, nije strasno , nevirujem da se to kod tebe da izvuc , Nevidi se puno , najbolje samo ofarbat i zaboravit.
 

Oen

New member
Da,morat ćeš lakirat..
Ništa te ne košta da pitaš čoeka
Adresa ti je: VII Retkovec 16a..tel: 098/ 941 7651
javit ću mu se čim prodje ova "mećava" vani..
FALA!!

Bas mi je zao , nisam se htio hvaliti , ali na Staru godinu sam pogodio stup od javne rasvjete kad sam isa u rikverc, malo zacasa branik.Nije puno ali nervira.

Oven , to sta sam i ja zadera auto , mislio sam te utjesit. Cuj, nije strasno , nevirujem da se to kod tebe da izvuc , Nevidi se puno , najbolje samo ofarbat i zaboravit.
Moja mama sigurno ne bi bila zadovoljna kako me odgojila kada bi me tješilo što je još netko zaderao auto..;) Te stvari se jednostavno dešavaju i to je to... Prije bi bio lud na ovako nešto, a sad kaj je tu je..
Malo ćemo izravnat i pofarbat i bit će super..
Si ti svog jako il se ništ ne vidi?
 

ante66

Active member
Si ti svog jako il se ništ ne vidi?
Boja je jako zahvalna , kad je prljav ne vidi se nista, ali kad operes auto vide se zarezi do bjele boje plastike.Mozda na proljece uspijem ispolirat i malo ofarbat kistom.Kako sam se naslonija na stup(betonski) , malo klapeta plastika oko kotaca, mislim da je iskocio ili se pomakao onaj cep koji ih drzi.
Jos jedno pitanje Oven , kako se skida poklopac osiguraca ispod volana, ima neki grif ili samo na silu.I ne kuzi ti se puno na pragu.
 
Na vrh