C3 Picasso by nitrozg

nitrozg

Member
Bok dećaci... evo i mene malo.
malo sam ljut na citrlesa... imam 47000 km i već drugi put moram mijenjati balans štangice. Lupaju. znači već 3. put.
katastrofa. Ima ko slične probleme? to mi je nepojmljivo.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Treći put na istoj strani? Inače svi ti djelovi dolaze s garancijom, 2-3 godine ovisno di su kupljeni i montirani. Pa vidi šta se tu može napravit.

Ali ako su neki jeftini zamjenski... i nije neko čudo. Pogotovo s obzirom na kvalitetu cesti u metropoli.

Potraži Meyle HD spone ako postoje za tvoj auto... morale bi dulje izdržati.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Očito. Odi ih reklamirati... dobro ti dođe ako imaš račun ugradnje, ili si to još bolje kod njih napravio.
 

nitrozg

Member
već sam par put htio nekaj napisati ali nisam nikako mogao naći lozinku i user name.
pa sam isprobavao i isprobavao.... i dosjetio se :)
 

nitrozg

Member
Pa čak je došli i vreme da se nas dva raziđemo, možda.
prodal bi ga u neke dobre ruke sad kad sam ga poservisiral.
2011, 1.4 vti, 48000km - 8K €
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ha probaj... makar za tu lovu ih sad ima i s dizelom. Al ništa te ne košta stavit oglas... nikad neznaš :D

Poslje opet Citroen ili?
 

nitrozg

Member
samo kaj svi imaju 150 000 + km,
ne dam ga ispod
možda ako daju neki dobar popust, ovisi o salonima ko šta nudi, ali zašto ne
 

Cutac

Prèkaroš
Fino izgleda taj bijeli. Samo su trebali staviti prekidač za stražnje prozore malo niže, po mogućnosti ispod tepiha.
 

nitrozg

Member
Zdravo drugari. Nismo se čuli odavno... Pa da se pohvalim, prodao sam svog piksaca i u potrazi sam za drugim autom. Nekako sam uvjeren da će opet biti Citroën 🙈
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa dobro, barem je Picasso dobio svog direktnog nasljednika (drugog imena, al ajde), ili gledaš nešto drugo?

 

nitrozg

Member
Mislim da ću uzeti c4. Nešto sam našao, po preporuci iz servisa. Od prvog vlasnika pa se zna cijela povijest. Nema se za novo. Cijene su otišle u nebo
 
Na vrh