C3 Picasso by ante66

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Što onda, C2?
Čudno. Picassio i je dosta mali auto, sa ravnim gepekom... nema puno lakših auti za parkirati.
Nebi takve ideje kod mene prolazile :D
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Presao 66500km.Novi mladi vozac u obitelji ne zeli voziti Picassa.
Ne moze (ne zna) parkirati u garazu.Hoce manji auto, a ja inzistiram da bude Citroen.
Citroeni su auti za uzitak.
Ode Picasso na prodaju ☹
Koliko manji od C3? 😐 C1?
 

ante66

Active member
Što onda, C2?
Čudno. Picassio i je dosta mali auto, sa ravnim gepekom... nema puno lakših auti za parkirati.
Nebi takve ideje kod mene prolazile :D
Garaza je iz doba kad je Fico bio veliki auto.
Vozila par puta (mislim 3), jednom pogodila ormar u garazi.
A voznja bi izgledala da ja izadjem iz garaze na ulicu.
na povratku obrnuti postupak.
Pa vise i ne vozi.
Koliko manji od C3? 😐 C1?
Za mene najbolji i najfunkcionalniji auto je stari C3😍
Što onda, C2?
Čudno. Picassio i je dosta mali auto, sa ravnim gepekom... nema puno lakših auti za parkirati.
Nebi takve ideje kod mene prolazile :D
Ona bi da je manji, automatik, da ima automatsku rucnu i start-stop sistem.
A ja sam misljenja da treba ukinut auto skole 🤔
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ona bi da je manji, automatik, da ima automatsku rucnu i start-stop sistem.
Put manjeg otpora :D
Pa i generalno nije loša ideja, u takvom autu je puno kraća faza navikavanja i učenja same vožnje, brže i lakše se novi vozač može posvetiti situaciji oko sebe, posljedično će brže početi uživati u vožnji.

A autoškole bi trebalo temeljito reformirati, same u ovom obliku nisu sposobne stvoriti samostalne vozače
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
A ja sam misljenja da treba ukinut auto skole
I njih i monopol HAK-a i CVH. Monopol šta koči prosperitet i sigurnost, šta se mene tiče.
Ae, je li i drži nogu na kuplungu dok čeka zeleno?
To je ultimativni autoškolski trend. Ništa ler.

A autoškole bi trebalo temeljito reformirati, same u ovom obliku nisu sposobne stvoriti samostalne vozače
99 posto ekipe šta izlazi iz ovih današnjih autoškola su smrtna opsasnost za sebe i druge. To je čudo. Čast izuzecima, ali glavnina tih instruktora ni sama ne zna vozit, a di će tek nekog drugog naučit.
 

Cutac

Prèkaroš
Ako hoće da se sam pali i gasi, sam šalta brzine, da sam koči, da sam parkira, pa šta onda ona da radi? Jeftinije joj je taksi plaćati i ne zajebavati starog.
 

ante66

Active member
Ako hoće da se sam pali i gasi, sam šalta brzine, da sam koči, da sam parkira, pa šta onda ona da radi? Jeftinije joj je taksi plaćati i ne zajebavati starog.
Odkad sam ja star 😂
Kužim je, haustor je uzak , garaža mala.
A VTI motor se rado vrti .Malo gasa i letiš .
 

ante66

Active member
Posjetio me potencijalni kupac.
Ispipao auto.Primjedbi na kvalitetu nema, primjedbi na cijenu nema.
Drugi put pipnje naplacuem , jer mi malo rukom zaprljao sjediste .
Ima problem-kako ce on stavit zimske gume na alu-felge?
Pa lako, kupis ih i montiras.

Jucer skuzim da mi nema vode za hladjenje u posudi.Nadolio,vozio, opet nestalo cca 1 dcl.
Sve radi normalno, greske nema, vode nema ispod auta,sve ok.
A nisam cep zajebao kad sam pred zimu kontrolirao antifiz 🤔🤔🤔🤔
A zaš njoj ne kupiš nekog Twingača il tak neš? Po meni je šteta takav C3 prodati radi dosta bezveznog razloga.

https://www.index.hr/oglasi/renault-twingo-1-2-expression/oid/2280230Kupiš joj i nek ga ona održava i registrira. Jeftini dijelovi, neuništiv motor i nek se uči voziti, a iz autoškole u auto sa ful asistencijom je recept za lošeg vozača.
Nasao jednog starog francuza, 1,5 cdi.
Pa nek gdja ormare po garazi.Bar nije steta 😎
 

ante66

Active member
Otisao Picasso ,prodano 😢
Čekam jednog starog olinjalog Francuza .Megan 2 , dci 1.5 85 ks .
Samo da bude ko moji dosadašnji Citroeni 🤔
 

ante66

Active member
Koje godište je Megane i koliko ima kilometara na satu?
Od poznanika , 2006/7, 160 000, redizajn.
Dobar dio kilometraže napravio po autoputu .Izmhenjene vilice, kompresor klime grijaći u servisu.
On kupio novi , a kad sam vidio da prodaje stari rekao da sačeka da prodam Picassa.
Gume 195/65/15 , cer može vozit nema straha od rinzola.Ako negdi zadere nije steta
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Trenutno Houinao skuter ,50 cc 4t 😂
Čekam Megana , bude stigao nadam se idući vikend
To mi je malo nelogično bilo. ;) Zbunilo me da mijenjaš noviji auto za stariji. Mislio sam da imaš već noviji auto, pa onda mijenjaš Picassa za bilo što "praktičnije" novom vozaču.
 

ante66

Active member
To mi je malo nelogično bilo. ;) Zbunilo me da mijenjaš noviji auto za stariji. Mislio sam da imaš već noviji auto, pa onda mijenjaš Picassa za bilo što "praktičnije" novom vozaču.
Ne mogu imat dva auta.
Vozim zaista malo, uglavnom na godišnjem .
Jedna garaža u centru .
Ovaj će zadovoljiti sve potrebe cere da ponekad vozi (a ja se tako mislim riješit vožnje supruge po dućanima , neka voz cer) , a i za moje potrebe ljeti preko godišnjeg.
Bilo ga je steta p
 
Na vrh