C3 II dizel- HDI 70 ili HDI 90

isalar

New member
Boju sam uzela tamnoplavu..

@ Bjelivuk- ahaaaa, ja mislila da se malo sprdaš :cool:

Ugl. fakat sam zadovoljna i jedva čekam da stigne!

Baš mi u autokući vele da su prošli tjedan uzeli od frajera c3 1.4 hdi sa 305.000 km...

Fakat dugo izdrže ti naši citraći, pa nek mi neko veli jednu krivu :twisted:
 

isalar

New member
Hvala :)
Stavljam slikice kad dođe (druge godine :hm:)

Evo, akontacija riješena, autić naručen.

Budući da znam da je striček koji mi je "uvalio" auto, član foruma, ovim putem mu se zahvaljujem na ljubaznosti, stručnosti, pristupačnosti i posvećenosti meni kao kupcu.

Ne budem navela autokuću u kojoj sam kupila auto, no navest ću onu u kojoj nisam, a to je Citroen Savska- poslovnica na Jankomiru (bivša Automehanika).

Krajnje nezainteresiran prodavač, dok mu objašnjavam što hoću, on zuji pogledom po salonu i uopće me ne sluša i na kraju krajeva, cijenu auta mi neće spustiti ni za pišljivih 500 kn (dobra volja) iako smo tamo uzeli već 2 auta.

Nikad više me neće tamo vidjeti, a na kraju krajeva ni mog dečka koji razmišlja o c4 ili ds4!

Toliko od mene do dolaska "pile" :whistling:
 

Automatic

Well-known member
Imao iskustva sa njima,naravno loša.Nek zaposle ljude koji žele radit,a ne neke individue koji su tam ,tek toliko ,samo da ubiru platu,naravno ne zasluženu.Jednog dana će i poslodavac shvatiti da mu ne :thinking:trebaju maskote već radnik koji želi raditi.
 

isalar

New member
Gle, možda je problem kaj nemam visuljak među nogama :mad:, ali ipak sam bila ozbiljan kupac auta, ali nema veze, ovako je još bolje ispalo jer sam naišla na autokuću i prodavača koji mi se posvetio i na kraju meni prodao auto, a sebi i firmi nešto zaradio.

- I di ću na kraju krajeva otići na servis, iako mi po lokaciji posla, Jankomir više odgovara, ali eto, ko ih ...

Sorry, još uvijek sam pissed offf!
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Budući da znam da je striček koji mi je "uvalio" auto, član foruma, ovim putem mu se zahvaljujem na ljubaznosti, stručnosti, pristupačnosti i posvećenosti meni kao kupcu.
Prisluškuju nas? :) Mogla si mu spomenuti i da napiše koje slovo povremeno. ;)
 
Na vrh