C3 by "dmemagic84"

dmemagic84

New member
evo da i ja napisem koju rijec o svom c3.necu ga previse hvaliti da mi ne bi otislo nesto (kako to kod mene ide). na potrosnju sam zadovoljan,oko 7-8 l na 100km.osim kada stavim 17-naje onda je i preko 10 l.trebao bi mozda mjenjati mortizere jel kape su mi lagano prdnule .stalno lupkaju.trenutno ima 115 000 km.bio sa sa njime svugdje,jako je udoban i cak 10 sati za volanom me ne umara.svi servisi su redovni cak i antifriz mijenjam,ulje u kocnicama....i ko curica je.nemam jos neko vrijeme mijenjati c3 ali novi c4 mi je DO JAAAJAAA!!
 

Krky

Lakerski profesionalac
Re: Kako ste zadovoljni sa C3??

evo da i ja napisem koju rijec o svom c3.necu ga previse hvaliti da mi ne bi otislo nesto (kako to kod mene ide). na potrosnju sam zadovoljan,oko 7-8 l na 100km.osim kada stavim 17-naje onda je i preko 10 l.trebao bi mozda mjenjati mortizere jel kape su mi lagano prdnule .stalno lupkaju.trenutno ima 115 000 km.bio sa sa njime svugdje,jako je udoban i cak 10 sati za volanom me ne umara.svi servisi su redovni cak i antifriz mijenjam,ulje u kocnicama....i ko curica je.nemam jos neko vrijeme mijenjati c3 ali novi c4 mi je DO JAAAJAAA!!


Auuuu kak dobro izgleda sa ovim felnama:p:wub:
malo kilometara si ti napravio za 2003 godinu, slabo ti to teraš ,kak kaže Zmix:D
vjerujem ti da je još uvijek kao nov, a ovo sa ležajevima amortizera, kako ti kažeš "kapama"
to ti felne vračaju onu ljepotu koju auto sa njima ima:D:D
eto sve u svemu divan auto, samo da je hdi 16v:D:D

el se slažete da zamolimo nekog od modova da nam razdvoji ovih par postova, i stavi tamo u "moj c3" u novu temu, pod naslovom "c3 by dmemagic84"
 

Marko

Well-known member
Re: Kako ste zadovoljni sa C3??

zamolimo nekog od modova da nam razdvoji ovih par postova, i stavi tamo u "moj c3" u novu temu, pod naslovom "c3 by dmemagic84"
Ajde zamoli! Kaj si ti od dmemagica84 sekretarica??? :wtf: :D:weeabooface:
 

Marko

Well-known member
Re: Kako ste zadovoljni sa C3??

kak ne razmeš, na rate
Sikak si na ne odgovoril na pitanje - "v čemu" plaća? :D :cool:

Molim moderatore kad budu selili slike "dmmagic84" po nalogu sekretara Krky-a, da zbrišejo ove bedastoće koje smo pisali kaj ne bu sekretara Krky-a sram i kaj ne bumo ispali troleri. S dubokoulaznim štovanjem. :D

Krky SELI se na temu neobvezujući razgovori ak imaš još kaj interesantnoga... Kaj nemo zasr@li ovu temu! :D :eek:
 

dmemagic84

New member
Re: Kako ste zadovoljni sa C3??

Auuuu kak dobro izgleda sa ovim felnama:p:wub:
malo kilometara si ti napravio za 2003 godinu, slabo ti to teraš ,kak kaže Zmix:D
vjerujem ti da je još uvijek kao nov, a ovo sa ležajevima amortizera, kako ti kažeš "kapama"
to ti felne vračaju onu ljepotu koju auto sa njima ima:D:D
eto sve u svemu divan auto, samo da je hdi 16v:D:D

el se slažete da zamolimo nekog od modova da nam razdvoji ovih par postova, i stavi tamo u "moj c3" u novu temu, pod naslovom "c3 by dmemagic84"
od proljeća do jeseni je skoro stalno u garazi jel na smjenu dolazi skuter.
Prosetam auto samo kada idem na neki put ili sl...:whistling:

Ajde zamoli! Kaj si ti od dmemagica84 sekretarica??? :wtf: :D:weeabooface:
marko pa nisi valjda ljubomoran na moju sekretaricu?!?;)
 

Krky

Lakerski profesionalac
Re: Kako ste zadovoljni sa C3??

od proljeća do jeseni je skoro stalno u garazi jel na smjenu dolazi skuter.
Prosetam auto samo kada idem na neki put ili sl...:whistling:

Daj malo više fotki, i iz nutra...:cool:
kaj si sve mijenjal na njemu u tih 115 tkm?
 

dmemagic84

New member
Re: Kako ste zadovoljni sa C3??

Daj malo više fotki, i iz nutra...:cool:
kaj si sve mijenjal na njemu u tih 115 tkm?
A nisam nista jako mjenjao osim redovnih servisa i potrosnih materijala(kocnice,diskovi....)prije par godina je jedino prdnula pumpa goriva.
stavit cu jos koju sliku samo da ulovim vremena i da ga malo skockam.
 
Na vrh