C3 1.4i Black

superhrvoje

New member
Inače na cesti sam vidio samo još jedan takav isti C3 (crni sam bijelom kožom, panoramskim krovom...), a prodavač mi je nešto pričao da ima samo 10 takvih C3 u Hrvatskoj. To mi je krajnje nevjerovatno a i prodavač koji prodaje rabljeni auto nije baš najvjerodostojnija osoba na svijetu u tom trenutku. Zanima me zna li tko je li ih stvarno tako malo prodano i kolika je bila cijena. Zanima me čisto informativno, ne da mi se zvat zastupnike pa se raspitivat
fini ti je c3!

imam i ja jedan i moj je još bolji - normalno u prvom redu jer je moj. :)

ni jedan ni drugi nisu baš česti, ali rekao bih da i jednog i drugog ima više od desetak komada. jednoznamenkasti u Hrvatskoj vjerojatno su XTR, VTR ili onaj ružni Dolce i Gabbana. ali naravno neprovjereno, samo nagađam

ekola!
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
E sad, servisnu nema, kao bila je na servisu Basic u šibeniku koji se zatvorio prije par godina, ne znam baš ali dobro.
Je, prvo je to bija Bašić doo, pa se pripojia ili ga je kupija Sanabilis doo, i na kraju ga je doslovno zajebala i uništila država, pa je jadnom čoviku propa posal. Toga može bit samo u nas da ti država zajebe egzistenciju. :(

Sićan se da san čita o tome. Evo, izgugla san i link
http://www.slobodnadalmacija.hr/Šibenik/tabid/74/articleType/ArticleView/articleId/76883/Default.aspx
 

live-for-this

New member
Odkad sam restartao one pokazivace auto mi pokazuje normalnu prosjecnu potrosnju. 8,8l vožnje najviše u prvoj i drugoj brzini sa zaustavljanjem najmanje 4 puta na kilometar, uzbrdicama, usporavanjima prije lezecih, prosjecnom brzinom 18 kmh. Nije loše, zanima me hoce li na otvorenoj pasti ispod 7. Koliko su precizni ti podatci od board computera?

Pumpicu za pranje stakala cu ostavit mehanicaru/autoelektricaru da se zajebaju s njom. Klimu isto tako. Idem sutra promjenit ležaj u alternatoru jer se raspada i stavit nove pločice na kočnice jer užasno škripi.

E sad, pojavio se novi problem, u vožnji mi se jednom upalila lampica airbag i ona za suvozacev airbag. Više se ne pali. Je li to razlog za posjetit ovlaštenog? Svi mehaničari koji su vidjeli auto dosad ne misle da je sudjelovao u sudaru, bar onolikom koji bi ostavio vidljive posljedice.

Je, prvo je to bija Bašić doo, pa se pripojia ili ga je kupija Sanabilis doo, i na kraju ga je doslovno zajebala i uništila država, pa je jadnom čoviku propa posal. Toga može bit samo u nas da ti država zajebe egzistenciju. :(

Sićan se da san čita o tome. Evo, izgugla san i link
http://www.slobodnadalmacija.hr/Šibenik/tabid/74/articleType/ArticleView/articleId/76883/Default.aspx
Auto je kupljen tamo. Zvao sam broj koji mi piše na naljepnici na autu, ne koristi se vise. Rekli mi u ovlaštenom u splitu da je zatvorio prije par godina. Ne radi mi link, ustvari ne otvara mi se stranica od slobodne uopce :confused:.
Kako ga je to točno država sjebala?

Moga bi se mjenjat, kaze covjek da moze zamjena za jeftinije :D
Ili ga uzet za djelove, vidim da ce mi trebat poprilicno njih

Hah, prije par dana ostali mi spusteni prozori, a vidim sprema se kisa. Naravno ne mogu nać ključ i idem po rezervni. Stavim ga u bravu i ne može se okretnut. Gledam koji je sad k.... pa nije moguće da mi se ovo događa. Idem po drugi rezervni koji radi i vidim da nema veze sa ovim, potpuno je drugaciji onaj urez. Tip koji mi je prodao dao mi kljuc od tko zna kojeg drugog citroena :D
 

live-for-this

New member
Pregorio osigurač pumpice za stakla, i svaki novi pregori. E sad, me kužim kako doći do pumpe, iz motornog prostora ne mogu. Da skinem onu plastiku oko kotača ili kako?
 
Na vrh