C3 1.4 HDI by renco

renco

New member
Došlo je vrijeme za malo ga srediti izvana. Na zadnjim desnim vratima su bile ogromne duboke ogrebotine koje stoje nekoliko godina s jednog parkinga u dalmaciji. Prešpricana ta i suvozačeva vrata jer su i ona imala nekih ogrebotina. Govorili su mi neki da to samo ispoliram jer ak ću ga prodavati, mislit će se da je bio udaren. Reko baš me briga za to, meni je bitno da se vozim u autu koji liči na nešto.
(Uživo su oštećenja puno više dolazila do izražaja nego na slikama i slike su slikane u različitim uvjetima osvjetljenja pa se vidi razlika u bojama koja u stvarnosti ne postoji :D)



Osim tih vratiju, vrata od bunkera imala udubljenja na 2 mjesta, bila su još 2 manja udubljenja kak su me s vratima udarili te su prednji i zadnji branik bili ogrebani. Udubine su "izvučene" i branici također prešpricani:







Sve skupa me izašlo 1200 kn, prezadovoljan sam :cool:
 

renco

New member
Otkad je auto kod mene, radi sve bolje i bolje :D Vozim ga 90% na otvorenoj cesti i autocesti tak da je skroz ispuhan. Još malo pa će biti jubilarnih 150k km :D Na autocesti zg-vž ima jedna ravnica di ga tu i tam stisnem kolko ide. Prije par mjeseci na ljetnim gumama je max bilo 167 kmh po njegovom brzinomjeru, a sad neki dan je potegnul do 171 kmh na zimskim :cool:

Za vikend smo išli u rijeku na karneval (VŽ-RI), nas četveroica pretrpani sa stvarima. Dolje smo išli cijelim putem autocestom, potrošnja je bila 5.2 L/100km, cijelo vrijeme uz brzinu 130-140, (osim na dijelu prema rijeci di sam zbog vjetra vozio sporije), a natrag smo se vraćali starom cestom do karlovca i dalje autocestom uz potrošnju 4.6 L/100 km, s tim da imam tešku nogu (prije autoceste je potrošnja bila 4.3). Ja zadovoljan :D

Evo jedne slike s puta. Na njoj se može vidjeti clip on retrovizor kojeg sam naručio s ebaya jer se ogledalo na originalnom oljuštilo. Ne izgleda nešto previše lijepo, al sam prezadovoljan jer vidim sigurno 50% više nego s originalnim. Èak se i mrtvi kutevi mogu djelomično vidjeti, tak da mi je izgled tu manje bitan.

 

ZlatkoC4

Well-known member
Za vikend smo išli u rijeku na karneval (VŽ-RI), nas četveroica pretrpani sa stvarima. Dolje smo išli cijelim putem autocestom, potrošnja je bila 5.2 L/100km, cijelo vrijeme uz brzinu 130-140, (osim na dijelu prema rijeci di sam zbog vjetra vozio sporije), a natrag smo se vraćali starom cestom do karlovca i dalje autocestom uz potrošnju 4.6 L/100 km, s tim da imam tešku nogu (prije autoceste je potrošnja bila 4.3). Ja zadovoljan
odlična potrošnja C3 je kao zip :grin:
 

renco

New member
Volan je originalni, sad jel to koža il kaj već, iskreno nemam pojma. Al da, skroz je ok, samo se na par mjesta malo boja oštetila od držanja što se samo po sebi teško i primijeti.
 

renco

New member
Jubilarka prije koji dan :D



U međuvremenu sam bio u HAK-u na dijagnostičkom pregledu svega (motor, svjetla, kočnice, ovjes, akumulator, tekućine, gume, ...) i sve je u redu :) Èak i akumulator za kojeg sam mislio da je na izdisaju jer je star skoro 4 i pol godine. Doduše, palio je on bez problema ove zime i nakon par dana stajanja kad su temperature bile -10 i niže, al godine su tu. Prema nekom njihovom indikatoru, na 60% je. Èovjek mi je rekao da je to odličan rezultat s obzirom da je toliko star, a promjena se preporuča kad bude na manje od 50%. Riječ je o boschovom akumulatoru i očito je vrijedilo dati koju kunu više.
Jedino su me zbunili malo kad su rekli da mi preporučaju da promijenim gume sljedeće sezone (a kupljene su nove u 12. mj 2016.) jer su na jednoj na neku foru pročitali DOT 13. Onda smo išli zajedno gledati i naravno da je sve ok :cool:
 

renco

New member
Imam velikih novosti... Iznenada su mi se otvorile određene mogućnosti (kroz zadnja 2-3 tjedna) tak da sam odlučio ići u prodaju, bez obzira na to što sam zadnjih mjeseci dosta uložio u njega sređujući ga za svoj gušt. Nije bilo lako donijeti tu odluku, al imam ponudu koja se ne odbija.
Ako je slučajno netko zainteresiran, nek se slobodno javi na PM :)
 

renco

New member
Seat Leon 1.4 TSI, 125 KS, 2010. godište, 70ak tkm.
Al pitanje je kad bude to, nije hitno, tak ne dajem citraća u bescjenje. :)
 

renco

New member
Otišel citrać :cry:
Teško mi je bilo gledati kak ga nova vlasnica uzima, prve kilometre imam prijeđene s njim, a i puno puno uspomena (putovanja, djevojke :wub: ...).

Al jbg, vrijeme je za promjenu, idemo dalje.
 
Na vrh