C3 1.4 benz - markan 1000

Koliko to košta?
Ja sam to brtvio na Crosseru, koštalo me oko 50 eura čini mi se (bilo u okviru malog servisa pa procjenjujem trošak). Znam da se moralo sušiti par sati jer je bila južina.
 

markan1000

Well-known member
Sve zajedno 650 kuna. Ne znam koliko na što otpada. Dijelovi od mehaničara jer sam ja bio na moru dok je auto bio na popravku pa mi se nije dalo zahebavati s nabavkom bilo kakvih dijelova, a i nije da ih je nešto puno bilo.
 

markan1000

Well-known member
Novi dan, nova lokvica pod autom. Noćas sam škicao kroz prozor da provjerim da li mi možda netko Alfu parkira po noći u dvorištu. Ovaj put curi iz kilera. Sva sreća da je ovaj auto stvarno jeftin za održavanje. Mijenjat ćemo sami, tako da trošak max 250 kuna.
Vjerojatno mi se osvećuje jer zna da škicam oglasnike u potrazi za zamjenom. Samo ovo mu i nije baš pametan pristup.
 

markan1000

Well-known member
Auto je i dalje kod mene, jučer sam ga vozio na tehnički i još jednom prolaz iz prve :) Zbog ovih ludih vremena gdje sam više bio na radu od doma nego na poslu, od zadnjeg tehničkog sam napravio samo cca 3.700 km, i sad smo na ukupno 216.800. Idemo dalje, 16 punih godina je napunio, još malo pa punoljetan.
 

markan1000

Well-known member
Nakon 4 i po godine druženja napustio nas je C3. A bile su to jako lijepe 4 i po godine moram priznati, jer unatoč svim manama ima u tom autiću nešto što me privuklo. Tablice će mu ostati iste, sigurno ću neko vrijeme pažljivo zagledavati u svakog da vidim je li to "moj". A mi nastavljamo i dalje s dva Citroena pred kućom.
 

milena22

Member
Poštovani od kojeg proizvođaća da uzmem bobinu,u auto kreši imaju puno vrsta ( vjerojatno ne odgovaraju svi )čitala sam za valeo.lp
C3 2005 god. 1.4 i
 

Cutac

Prèkaroš
Koji je točno motor i, ako možeš, skini postojeću bobinu pa vidi tko je proizvođač.
Može biti, Hitachi, Beru, Siemens možda...

Nazovi PA dijelovi, original je možda 450 kuna.
 

Colnago

Active member
Donator foruma
Poštovani od kojeg proizvođaća da uzmem bobinu,u auto kreši imaju puno vrsta ( vjerojatno ne odgovaraju svi )čitala sam za valeo.lp
C3 2005 god. 1.4 i
Na 1.6 benzin sam promjenio originalni Sagem sa Valeo i sve O.K već godinu dana . Istina Sagem je trajao desetljeće i pol bez obzira na
glasine o nepouzdanosti.

LP
 
Na vrh